/ Wrzesień 26, 2022/ Ogłoszenia parafialne

25.09.2022 r.

XXVI zwykła

Do Mił. B. i MBNP o dar życia w. dla + matki Łucji na pamiątkę urodzin, dla + ojca Jakuba w r. śmierci, oraz o dar zdrowia, Bożą opiekę i błogosławieństwo w rodzinie.

Do  Mił. B. za + matkę Weronikę w 35-tą r. śmierci, ojca Feliksa, męża Rudolfa, dla ++ teściów, dla + siostry Adeli i ++ z rodziny,  oraz o zdrowie i bł. B. w rodzinie.

11.00 PiP Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i opiekę Boże dla Adama w dniu  urodzin, oraz za ++ rodziców, brata i teścia.
26.09.2022 r.  Poniedziałek 7.00

Do Bożej Op.  i MB z podz.  za otrzymane łaski  z prośbą o dalsze błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Anioła Stróża dla Laury z okazji urodzin.

Do Mił B. o dar życia w. dla ++ rodziców z obu stron, rodzeństwa i pokr., oraz z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i bł. Boże w całej rodzinie.
27.09.2022 r.

Św. Wincentego

z Paulo, kapłana

Do Bożej Op. z podz.  za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla Krystyny i Edmunda, oraz dla Małgorzaty i Grzegorz z okazji kolejnej  rocznicy ślubu.

Do Bożej Op.  i MBR z podz.  za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i bł. Boże w   rodzinie z okazji kolejnej r. ślubu Marii i Stanisława, oraz o zdrowie i bł. B. w rodzinach dzieci.
28.09.2022 r.

Św. Wacława męczennika

Do Mił B. o dar życia w. dla + Jana Miozgi od kolegów z pracy.

J Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Jana Wróbel na pamiątkę urodzin, teściów Pawła i Józefa, oraz z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże w rodzinach .
29.09.2022 r.

Św. Archaniołów Michała Gabriela i Rafała

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla  + męża i ojca Mariana Popanda w 16-tą r. śmierci, oraz dla ++ rodziców, brata, teścia, i dla ++ z całej rodziny.
30.09.2022 r. Piątek

Św. Hieronima kapłana  i doktora Kościoła.

Do Bożej Op.  i MBR z podziękowaniem  za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla Katarzyny z okazji  30-tej r. urodzin.

Do Mił. B. o dar życia w. dla  + męża i ojca Jerzego w kolejną  r. śmierci, dla + córki Sylwii, rodziców: Anieli i Józefa, teściów i ++ z pokr.
01.10.2022 r.

Św. Teresy od Dzieciątka Jezus

Nabożeństwo 1-wszej soboty miesiąca.

Do Bożej Op. i MBNP  z podziękowaniem  za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Bożą opiekę i bł., oraz dary Ducha Świętego dla Dawida Słowik z okazji 18-tej r. urodzin.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla  + męża i ojca Alfreda Kaczmarczyk w 33 r. śmierci, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodz.
02.10.2022 r.

XXVII zwykła

Do Bożej Op.  i MBR z podz.  za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Bożą w rodzinie.

9.30 PiP Do Bożej Op.  i MBR z podziękowaniem  za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie, oraz za + męża, + siostrę, bratową i brata i ++ z rodziców z obu stron.

11.00 PiP Do Bożej Op.  i MBR z podziękowaniem  za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie, oraz za ++ rodziców, brata i ++ z rodziny.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na budowę nowego kościoła p.w. św. Jana Pawła II w Opolu.

Sakrament Pokuty można przyjąć przed każdą Mszą św.

Od tego tygodnia aż do początku maja przyszłego roku przenosimy się z wieczorną liturgią w dni powszednie do kościoła św. Jana.

W poniedziałek po wieczornej Mszy św. nabożeństwo do św. Charbela.

W czwartek od godz. 17 do 18.00 w kościele PiP adoracja Najświętszego Sakramentu.

W tym tygodniu przypada 1-wsza sobota miesiąca.

Nabożeństwo w kościele parafialnym o godz. 7.00, a od godz. 9.00 odwiedziny chorych naszej parafii.

W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona jest na potrzeby Diecezji, a przed kościołem odbędzie się zbiórka dla naszych Sióstr, będzie to nasze wsparcie na wymianę źródła ogrzewania dla klasztoru.

W przyszłą niedzielę po „sumie” spotkanie dla rodziców i dzieci, które w przyszłym roku mają przystąpić do 1-wszej Komunii św.