/ Grudzień 3, 2018/ Ogłoszenia parafialne

02.12.2018 r.

Pierwsza

Adwentu

Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Feliksa w 2-gą r. śmierci, oraz+ matki Katarzyny.

Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego  dla ++ rodziców, teściów, braci Rufina i Rajnera i wszystkich ++ z rodziny.

Do św. Barbary za + ojca Teodora Kurpierza w 8-mą r. śm

11.00 PiP o dar życia w, oraz o zdrowie i bł. Boże dla całej rodziny.

03.12.2018 r.

Św. Franciszka Ksawerego, kapłana

Do Mił. B. o dar życia wiecznego dla + Barbary Kierat na pamiątkę jej urodzin.
17.30 J Za + matkę Władysławę, + ojca, teściów, + męża Wilhelma Lukasik, ++ księży Józefa i Bolesława, ++ z rodziny i dusze op.

04.12.2018 r.

Św.  Barbary, dziewicy i męczennicy

Do Mił. B. o dar życia wiecznego dla + matki Marii Woś w  19-tą r. śm., + ojca Brunona, teściów Helenę i Walentego Cierpioł  i ++ z rodziny.
17.30 J Do B. Op. i św. Barbary z podz. za otrzymane łaski  z prośbą o dalsze opiekę Bożą bł. B. i zdrowie dla  Górników, ich rodzin, oraz za ++ tej wspólnoty.

05.12.2018 r.

7.00 K W int Sióstr.
17.30 J Do Mił. B. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o  dalsze bł. Boże   i zdrowie w rodz., oraz za + żonę Irmgardę w 18-tą r. śm,  rodz. z obu stron, ++ z pokr. i dusze op.

06.12.2018 r.

Św. Mikołaja biskupa

Do Mił. B. za  + męża Włodzimierza o dar życia w.
17.30 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + córki Beaty, męża Pawła  i ++ z rodziny oraz z prośbą o zdrowie i bł.  Boże w rodz.

07.12.2018 r.

Św. Ambrożego B i M.

7.00 J W int Parafian.
17.30 J Do B.Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski  z prośbą o  bł. B. i zdrowie z ok. ur, oraz  o dar życia w.  dla + męża.

08.12.2018

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

Do B.Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski  z prośbą o dalsze bł. B. i zdrowie w rodzinie.

Do Mił. B. za  ++ Sanisława, Wiktora, babci Bronisławy, babci Weroniki, Władysława, Czesława, Józefa i Wandy.
18.00 J Do Mił. o dar życia w. dla ++ rodziców Elżbiety i Alfreda Pietrucha, ++ dziadków i ++ z rodz: Pietrucha i Ochman.
09.12.2018 r.

Druga

Adwentu

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + matki Teresy w 22 r. śm., ojca Józefa, rodziców Heleny i Edmunda  ++ z rodziny.

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + mamy Janiny w rocz. śm., + ojca Tadeusza, brata Jerzego, oraz o zdrowe i bł. Boże w rodz.

Do Bożej Op. i św. Barbary w int. pracowników cegielni „Patoka” i ich rodzin z podz.za wszystkie otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę, dar zdrowia i bł. Boże, oraz za wszystkich zmarłych tej wspólnoty.

W int chorych i seniorów naszej Parafii z prośbą o Bożą opiekę, moc ducha i błogosławieństwo  Boże.

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Diecezji i Seminarium Duchownego w Opolu.

Okazja do sakramentu pokuty przed każdą Mszą św.

W wtorek  Msza św. dla dzieci szkolnych i spotkanie dla klas VI i VII.

W czwartek o godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do przyjęcia Sakramentu pokuty i pojednania.

W piątek Msza św. dla młodzieży i spotkanie dla klasy VIII i III Gimnazjum.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby remontowe naszej Parafii.

W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka „do puszek” na pomoc Kościołowi na Wschodzie.

W zakrystii można nabywać świece Caritasu na stół wigilijny, ceny takie jak wcześniej, czyli 5 zł. świeca mała i 12 zł. świeca duża.

Wszystkim dobroczyńcom naszego kościoła serdeczne „Bóg Zapłać”.