/ Listopad 26, 2018/ Ogłoszenia parafialne

KRÓLA

WSZECHŚWIATA

25.11.2018 r.

Do B. Op. i MBNP z podz. za wszystkie łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i bł. B w rodzinie i w rodzinach dzieci z okazji kolejnej r. ślubu.

Do Bożej Op. MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o bł. Boże   i zdrowie w rodzinie  oraz o za ++ rodziców   z obu str., 2 braci i szwagra, o wieczną radość w Panu

Do Bożej Op. i św. Katarzyny w int. naszych kolejarzy i ich rodzin z podz.za wszystkie łaski i z prośbą o dalszą opiekę, dar zdrowia i bł. Boże, oraz za wszystkich zmarłych tej wspólnoty.

26.11.2018 r.

Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla + Stanisławy Zawierucha w 30-ty dzień po śmierci
18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla +matki Matyldy w 7 r. śmierci, + ojca Teodora i  brata Pawła.

27.11.2018 r.

7.00 J Do Mił. B. za ++ polecanych w wypominkach
18.00 J Do Bożej Op. i MBNP z podziękowaniem. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze  bł. Boże , dary Ducha Świętego   i zdrowie dla Sabiny w rocznicę urodzin.

28.11.2018 r.

Do Mił. B.  dar życia w. dla + Romana Widawskiego w 30-ty dzień po śmierci.
18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża, rodziców  z  obu stron,   3 braci, siostrę, 2 szwagrów i dusze  w czyśćcu cierpiące, oraz  o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

29.11.2018 r.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Andrzeja Krysztopa na pamiątkę jego ur., oraz za ++ jego rodziców Jana i Anny.

30.11.2018 r.

Św. Andrzeja

Apostoła

Do Mił. B. o dar życia wiecznego dla + syna Andrzeja na pamiątkę jego imienin.
18.00 J Do Mił. B. o dar życia  w.  dla  brata Waltra, rodziców Agnieszki i Karola, męża Norberta, sióstr, braci, szwagierek, szwagrów i ++ z rodziny.

01.12.2018

Nabożeństwo I-wszej  soboty miesiąca

Do Bożej Op. MBNP z podz. za  łaski i z prośbą o   zdrowie i bł. Boże, oraz dary Ducha Świętego w domu i szkole dla Dominiki Jochem w 18-tą  r. ur..

Do Bożej Op. MBNP z podz. za  łaski i z prośbą o   zdrowie  i bł. Boże, oraz dary Ducha Świętego w domu i szkole dla Rafała Kosińskiego w 18-tą  r. ur., oraz dla  całej rodziny
18.00 J Do Mł. Bożego i św. Barbary za ++ rodz. Franciszka i Rozalię, rodzeństwo i  pokr.  oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie
25.11.2018 r.

Pierwsza

Adwentu

Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Feliksa w 2-gą r. śmierci, oraz+ matki Katarzyny.

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców, teściów, braci Rufina i Rajnera i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

Do św. Barbary za + ojca Teodora Kurpierz

w 8-mą r. śmierci o dar życia wiecznego, oraz o zdrowie i bł. Boże dla całej rodziny.

Dzisiaj o godz. 15.00 w kościele PiP

Nabożeństwo do Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

Okazja do sakramentu pokuty przed każdą Mszą św.

W wtorek  Msza św. dla dzieci szkolnych i spotkanie dla klas VI i VII

W czwartek o godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do przyjęcia Sakramentu pokuty i pojednania.

W piątek Msza św. dla młodzieży i spotkanie dla Klasy VIII i III Gimnazjum

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby

Diecezji i Seminarium Duchownego w Opolu

W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka „do puszek” na remont naszej opolskiej katedry

Wszystkim dobroczyńcom naszego kościoła serdeczne „Bóg Zapłać”.