/ Listopad 20, 2022/ Ogłoszenia parafialne

20.11.2022 r.

Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i  z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie w kolejną r. ślubu.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i  z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla Andrzeja w 60-tą r. urodz.

11.00 PiP Do Bożej Op. i z podziękowaniem za otrzymane laski i z prośbą o dalszą opiekę zdrowie i bł. Boże w intencji naszych kolejarzy, oraz za zmarłych z tej wspólnoty.
21.11.2022 Poniedziałek

Ofiarowanie NMP

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodz.: Marty i Antoniego Buczek w kolejną r. śm., brata Józefa cioci Gertrudy Opara i ++ z rodziny.

J Do Mił. B. o dar życia w. dla + mamy Emilii, ojca  Stanisława i ++ z rodziny
22.11.2022 r.

Św. Cecylii, dziewicy i męczennicy

Do Mił. B. o dar życia w. dla +  brata Stanisława w 5-tą r. śmierci i ++ z rodziny.

23.11.2022 r.

Św. Męczenników Wietnamskich

Za ++ zalecanych w wypominkach

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodz. Anny i Karola Huć, ojca Herberta Michalik, syna Rafała, braci Henryka i Zygfryda i ++ z rodzin, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodz.
24.11.2022 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + teścia Antoniego Kieroth w 35 r. śm, oraz dla  ++ z rodzin Widera i Kieroth.
25.11.2022 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Stanisława Jelonek w

30-ty dzień po śmierci

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża, ojca i dziadka Stanisława Gruca w 10-tą r. śmierci, dla ++ z rodziny i dusz opuszczonych.
26.11.2022 r.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i  z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże  dla Marcina Włoch w 40-tą r. urodzin.

18.00 J Do Mił. Bożego o dar życia w. dla +  matki Gertrudy Jochem na pamiątkę ur. dla + ojca Horsta, teścia Wernera Blozik i ++ z rodziny, oraz z prośbą o zdrowie i bł. B. w całej rodzinie.
27.11.2022 r.

I Niedziela

Adwentu

Do Mił. B. i MB Miłosiernej o dar życia w. dla + matki Heleny w 1-wszą r. śmierci, + ojca Józefa i ++ z rodzin: Skorupa i Sowka.

Do Mił. B. o dar życia w. dla  + męża Henryka, ++ rodz. z obu stron, 2 braci, 2 szwagrów, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

11.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla  + Alfreda Barakowskiego w 2-wszą r. śmierci.

Dzisiejsza Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata kończy  rok liturgiczny, a także okres świętowania Jubileuszu 50-lecia powstania diecezji opolskiej. Dzisiaj o godz. 14.30 w kościele seminaryjno- akademickim w Opolu będzie sprawowana uroczysta Msza św. z dziękczynnym „Te Deum Laudamus”, na zakończenie obchodów.

Dzisiaj o godz.15.00 w kościele PiP podczas nabożeństwa do Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, zakończenie obchodów jubileuszowych w naszej parafii.

Okazja do przyjęcia Sakramentu Pokuty przed każdą Mszą św.

W poniedziałek po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Charbela.

W tym tygodniu we wtorek i w piątek o godz. 17.30 w kościele św. Jana różaniec za  zmarłych polecanych w wypominkach.

W czwartek od godz. 17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

Przyszła niedziela będzie już 1-wszą niedzielą adwentu, zgodnie z chrześcijańskim obyczajem jest to  czas przygotowania do Świąt, bo u nas Święta będą po zakończeniu adwentu.

Msze św. roratnie od poniedziałku do piątku w kościele  św. Jana o godz. 18.00.