/ Wrzesień 22, 2020/ Ogłoszenia parafialne

20.09.2020 r.

XXV zwykła

Do Bożej Op. z podz. za otrzymane łaski w r. ślubu i urodzin z prośbą o zdrowie i bł. B. na dalsze lata, oraz za ++ rodziców , rodzeństwo i wnuka.

Do  Mił. B. za + matkę Weronikę w 33 r. śm., ojca Feliksa, męża Rudolfa, ++ teściów i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. B. w rodzinie

Do Mił. B. za ++ braci Stefana i Serafina w kolejną r. śmierci, ++ rodziców  i ++ z rodziny.

12.30 PiP Msza św. poślubna w int. rodzin  Piecka i Jureczko.
21.09.2020 r.  Poniedziałek

Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + Róży Jurczok na okoliczność jej śmierci i pogrzebu od Róży Różańcowej P.  Doroty Kulik.

18.00 PiP Do Mił. B. Za + córkę Agatę w 22 r. śmierci, + matkę Marię w 2-gą r. śmierci, oraz za ++ z rodziny.
22.09.2020 r.

Za + męża Henryka, syna Maksymiliana, rodz. Annę i Wilhelma, Marię i Karola, szwagra Jerzego, dusze w czyśćcu cierpiące, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
18.00 PiP Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dar  zdrowia i bł. Boże w rodz. z ok. ur., oraz za + męża Alfreda
23.09.2020 r.

Św. Ojca Pio z Pietrleciny

Do Bożej Op. z podz. za otrzymane  łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże w rodzinie  z okazji 83-ciej r. urodzin.

18.00 PiP Do  Mił. B. o dar życia w. dla + matki Łucji na pamiątkę urodzin i  dla + ojca Jakuba  w kolejną rocznicę  śmierci.
24.09.2020 r.

W int. Sióstr

18.00 PiP Do Bożej Op. z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże i dary Ducha Świętego, a dla ++ rodziców  z obu stron, brata Piotra, rodz. chrzestnych, 2 braci i siostry o dar życia w.
25.09.2020 r.

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + Jacka Wręczyckiego na okoliczność śmierci i pogrzebu od sąsiadów .

18.00 PiP Do Bożej Op. z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Adama w dniu urodzin.
26.09.2020 r.

Ślub  Małgorzaty Janik i Damiana Kaczmarzyk

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + Jana Lesika na pamiątkę 75 r. urodzin  –  od żony , dzieci i wnuków.

18.00 J Do  Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Jana  w 8-mą r. śm., dla + matki Marii na pamiątkę ur. ++ z rodziny i pokr. z obu stron.
27.09.2020 r.

XXVI zwykła

Do Bożej Op. z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla Krystyny i Edmunda z ok. 40-tej r. ślubu, Małgorzaty i Grzegorza w 12-tą r. ślubu, oraz o dary Ducha Świętego dla wnuków w nowym roku szkolnym.

Do Bożej Op. z podz. za  wspólnie przeżyte 45 lat w małżeństwie Marii i Stanisława i z prośbą o bł. Boże, zdrowie i dary Ducha Świętego na dalsze lata życia dla całej rodziny.

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + matki Janiny w 23 r. śm., + ojca Józefa, dla ++ teściów Urszuli i Pawła, oraz z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie i powrót do zdrowia dla szwagierki.

Msza św. dożynkowa z podziękowaniem  Panu Bogu za tegoroczne żniwa w int. Parafian.

14.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + Wiktora i  ++ członków DFK.

Sakrament Pokuty sprawowany jest przed każdą Mszą św.

We wtorek Msza św. szkolna dla dzieci klas od I do V.

W czwartek od 17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu

W piątek Msza św. szkolna dla kandydatów do bierzmowania

po Mszy św. spotkanie.

W przyszłą niedzielę po „sumie” spotkania dla rodziców i dzieci komunijnych

W niedzielę 27.09 o godz. 14.00 w kościele św. Jana Msza św. za ++ członów DFK, a po Mszy św. spotkanie w sali DFK.

W związku z pandemią koronawirusa obowiązuje w kościele noszenie masek zakrywających usta i nos, albo zasada dystansowania się.