/ Wrzesień 13, 2020/ Ogłoszenia parafialne

13.09.2020 r.

XXIV zwykła

Za + matkę Reginę, ojca Konrada, teścia Mieczysława i wszystkich ++ z rodziny z obu stron

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodz., oraz za ++ rodziców Gertrudę i Franciszka i wszystkich ++ z rodziny Kępa

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + rodziców Teresy i Jana, i rodzeństwo i pokr., oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

14.00 P Za + męża i ojca Andrzeja Szwed w 4-tą r. śm., + ojca Teodora Borecki w 20-tą r. śm. za + matkę Łucję, oraz o zdrowie i bł. Boże, oraz  opiekę MB dla całej  rodziny.
14.09.2020 r.  Poniedziałek

Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

Do Mił. Bożego za  + Józefa Piecyk w 8-mą r. śm. i ++ z rodz.

18.00 PiP Nabożeństwo fatimskie
15.09.2020 r.

Wspomnienie Matki Bożej Bolesnej

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + syna Andrzeja  i ++ z rodziny.

18.00 PiP Do  Mił. B. o dar życia w. dla + rodziców Lucjana i  Gertrudę Bera i wszystkich  ++ z rodziny.
16.09.2020 r.

Św. Męczenników Korneliusza i Cypriana.

Do Mił. B. za ++ rodziców. rodzeństwo i pokr.  z obu stron, oraz o zdrowie i bł. Boże  w rodzinie.

18.30 PiP Msza św. w int. młodzieży przyjmującej  Sakrament Bierzmowania.
17.09.2020 r.

Do  Mił. B. za + Jacka Wręczyckiego – od Krystyna i Stanisława Brzęczków i wujka Zdzisława Brzęczka z rodziną.

18.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla + Jerzego Michalik, rodz. Marii i Karola, matki Anny, brata, siostry , ++ z rodziny z obu stron i

+  szwagra Henryka

18.09.2020 r.

Św. Stanisława Kostki zakonnika

18.00 PiP Do Mił. B.. o dar życia w.  dla + Jana Janika od kuzynki Stanisławy z rodziną
19.09.2020 r.

Ślub Kamili Nowińskiej i Kamila Wiechoczka

Ślub Moniki Piecka i Damiana Jureczko

W domu

Do Bożej Op.i MBNP  z podz. za otrzymane  łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże dla Bronisław Brol w 80-tą r. urodzin.

16.00 PiP Do B. Op. i MB z podz. za życie i otrzymane łaski prosząc o zdrowie i potrzebne  łaski na dalsze lata życia dla Marii z ok. 70-tych ur., o bł. B. dla całej rodziny i życie w. dla zmarłych biskich sercu.

18.00 J Do  Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodz. i teściów, siostry Teresę i Barbarę, bratową Sonię, brata Mariana, 2 szwagrów i ++ pokr.
20.09.2020 r.

XXV zwykła

Do Bożej Op. z podz. za otrzymane łaski w r. ślubu i urodzin z prośbą o zdrowie i bł. B. na dalsze lata, oraz za ++ rodziców , rodzeństwo i wnuka.

Do  Mił. B. za + matkę Weronikę w 33 r. śm., ojca Feliksa, męża Rudolfa, ++ teściów i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. B. w rodzinie

Do Mił. B. za ++ braci Stefana i Serafina w kolejną r. śmierci, ++ rodziców  i ++ z rodziny.

12.30 PiP Msza św. poślubna w int. rodzin  Piecka i Jureczko.

Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na potrzeby remontowe naszej Parafii.

Dzisiaj  przed kościołem  zbiórka „do puszek”   na remont katedry w Opolu.

Sakrament Pokuty sprawowany jest przed każdą Mszą św.

Jutro o godz. 18.00 w kościele parafialnym nabożeństwo fatimskie.

Zaś w liturgii Kościoła 14 września to Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w dzisiejszej rzeczywistości, kiedy ten znak naszej wiary jest tak często bezczeszczony, należy mu się pokorne  wynagrodzenie.

Po nabożeństwie odbędzie się zbiórka na potrzeby Ziemi Świętej przeniesiona z powodu pandemii z Wielkiego Piątku, z ofiar, które składane były podczas adoracji krzyża i przy Bożym Grobie.

We wtorek Msza św. szkolna dla dzieci od  I – V klasy

We wtorek o godz. 19.00 próba dla kandydatów do  przyjęcia sakramentu bierzmowania

W środę 16 września o godz. 18.30 w naszym kościele parafialnym

1. bp Paweł Stobrawa będzie udzielał sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii, oraz z Łomnicy i Wędziny.

W czwartek od 17.00 do 18.00  adoracja Najświętszego Sakramentu

W czwartek 17 września zapowiadana już zbiórka elektrośmieci.

W piątek Msza św. szkolna dla kandydatów do bierzmowania po Mszy św. spotkanie

W związku z pandemią koronawirusa obowiązuje w kościele noszenie masek zakrywających usta i nos, albo zasada dystansowania się.