/ Sierpień 23, 2022/ Ogłoszenia parafialne

21.08.2022 r.

XXI zwykła

Do Bożej Op. z podz. za wszystkie łaski i z prośbą o dalszą opiekę  zdrowie i bł., Boże w rodzinie z ok. 40-tej r. urodzin Anny i 10-tej r. urodzin . Szymona.

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + brata Jerzego i matki Janiny na pamiątkę ich urodzin.

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i bł. B. dla Pawła  z okazji ur.

14.00 P Do  Mił. B. o dar życia w. dla  + męża i ojca Andrzeja Szwed w 6-tą r. śm., dla + matki Łucji na pamiątkę ur., + ojca Teodora Borecki, dla ++ z rodziny, dla ++ koleżanek: Jadwigi i Urszuli, oraz z prośbą o zdrowie i opiekę Matki Bożej.
22.08.2022 r.  Poniedziałek

NMP Królowej

Do  Mił. B. o dar życia w. dla+ ojca Piotra w kolejną r. śmierci, dla + jego żony Anny i ++ z pokr.

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców, rodzeństwa, wnuka Daniela, oraz z prośbą  o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
23.08.2022 r.

18.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców z obu stron, męża i ojca, dla 2 braci, bratowej, siostry z mężem, bratanka, szwagra z żoną, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
24.08.2022 r.

Św. Bartłomieja Apostoła

Ślub: Sebastiana Hindera i Aleksandry Kosytorz

PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla + Reginy Bensz na okoliczność śmierci i pogrzebu od sąsiadów – zamiast kwiatów.
25.08.2022 r.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za wszystkie łaski  i z prośbą o B. opiekę  zdrowie, dary Ducha Świętego dla Barbary z ok. urodzin

18.00 PiP Do Bożej Op. i MBNP z podziękowaniem  za wszystkie łaski  i z prośbą o Bożą opiekę  zdrowie, dary Ducha Świętego i błogosławieństwo dla Tomka i Madzi z okazji urodzin.
26.08.2022 r. Piątek

Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej

Do Bożej Op. z podziękowaniem za wszystkie łaski i z prośbą o dalszą opiekę  zdrowie i bł., Boże z okazji 90-tej r. urodzin Danuty Trojanowskiej.

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + matki Marty w 19-tą  r. śmierci,

dla ++ ojca Piotra, brata Edmunda, bratanicy Lidki, dla ++ dziadków i dusz opuszczonych.

27.08.2022 r.

Św. Moniki

Msza św. dożynkowa z podziękowaniem  Panu Bogu za tegoroczne żniwa.

Do Bożej Op. z podz. za wszystkie łaski i z prośbą o Bożą opiekę  zdrowie i bł., B. z okazji 50-tej r. urodzin Brygidy Zajonc.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców Katarzyny i Feliksa, dla + teścia Bogumiła, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie
28.08.2022 r.

XXII zwykła

Do Mił. B. o dar życia w. dla + żony Trauty na pamiątkę ur., oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Zygmunta Brzezina na pamiątkę urodzin i dla ++ z rodzin z obu stron.

11.00 PiP Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za wszystkie otrzymane łaski i z prośbą o Bożą opiekę  zdrowie i bł. w rodzinie Mrugała, oraz za + brata Marcina i ojca Henryka.

Sakrament Pokuty można przyjąć przed każdą Mszą św.

W poniedziałek po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Charbela.

W czwartek od godz. 17 do 18.00 w kościele PiP adoracja Najświętszego Sakramentu.

Razem z parafią w Łomnicy dnia 23 sierpnia organizowana jest pielgrzymka do Kalisza i Lichenia koszt wyjazdu około 100 zł., w zależności od ilości uczestników pielgrzymki.(Duży autobus – 80 zł., średni – 100 zł, a mały – 120 zł.)

Zapisy w kancelarii do piątku 19 sierpnia.