/ Sierpień 9, 2022/ Ogłoszenia parafialne

07.08.2022 r.

XIX zwykła

Do Bożej Op.  z prośbą o zdrowie i bł. B. w rodzinie, oraz za + męża Gerarda, ++ rodziców z obu stron i ++ z pokr.

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, dary Ducha Świętego i bł. B. dla Dariusza i wnuczki Mai z ok. urodzin.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + syna Andrzeja, ++ rodziców z obu stron i pokr.,oraz o dar zdrowia i bł. Boże w rodzinie.

14.00 J Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże bł.. dary Ducha Świętego, oraz opiekę Matki Bożej i św. Anioła Stróża dla Tymona Małczak w dniu chrztu św. oraz dla rodziców i chrzestnych.
08.08.2022 r.  Poniedziałek 7.00

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. B. dla dzieci i wnuków z okazji urodzin.

Do Mił. B. i MB Miłosiernej o dar życia w. dla + Emilii Wróbel w 11-tą r. śmierci, dla ++ mężów Andrzeja i Pawła, ++ z rodziny.
09.08.2022 r.

Do Bożej Op. i MBNP  z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla Barbary z okazji urodzin.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Stefana w 20-tą r. śmierci, dla + matki Gertrudy, brata Józefa, i ++ z rodziny  Kik.

10.08.2022 r.

Św. Wawrzyńca diakona i m.

Do Mił. B. za + męża i ojca Romana Pohla ++ rodziców Marię i Antoniego, Dorotę i Maksymiliana i ++ z pokr.

PiP Do B. Op. i MBNP z  podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski  i bł. B. z okazji kolejnej r. urodzin, oraz za wszystkich ++ z rodziny.
11.08.2022 r.

18.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca i dziadka Pawła na pamiątkę jego urodzin.
12.08.2022 r. Piątek 7.00

Do MB Różańcowej w int. Róży Różańcowej Rodziców modlących się za swoje dzieci.

Nabożeństwo fatimskie.
13.08.2022 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Marii Prochota na pamiątkę. urodzin, dla + męża Jerzego i ++ z rodziny.

Do B. Op. i MBNP z  podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. B. dla Huberta Widera z okazji 60-tej r. urodzin.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Stanisława, ++ rodziców i teściów i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
14.08.2022 r.

XX zwykła

Do Mił. B. o dar życia w. dla + matki Anny w 26-tą r. śmierci, dla + ojca Augustyna i ++ z rodziny.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Kazimierza w

5-tą r. śmierci ++ rodziców, wnuka i ++ z rodz., oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie

Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca i dziadka Jana  Pietrucha w 9-tą r. śmierci, dla + matki Marii i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

14.00 P Msza św. odpustowa ku czci św. Maksymiliana Marii Kolbego Patrona naszej kaplicy w Panoszowie  – w int. Parafian.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby Diecezji i Międzydiecezjalnego Seminarium Duchownego w Opolu.

Sakrament Pokuty można przyjąć przed każdą Mszą św.

W poniedziałki po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Charbela.

Tradycyjnie już w Kościele  sierpień to miesiąc trzeźwości.

2 sierpnia to wspomnienie Matki Bożej Anielskiej z Porcjunkuli tego dnia  można zyskać Odpust Porcjunkuli, odpust ten można zyskać pod zwykłymi warunkami w każdym kościele parafialnym, także w niedzielę poprzedzającą i niedzielę następną po 2 sierpnia.

W czwartek od godz. 17 do 18.00 w kościele PiP adoracja Najświętszego Sakramentu .

W piątek o godz. 18.00 w kościele PiP nabożeństwo fatimskie.

Kolekta przyszłej niedzieli, przeznaczona jest na potrzeby remontowe parafii.

10 sierpnia będzie przeprowadzona zbiórka elektrośmieci.