/ Lipiec 23, 2018/ Ogłoszenia parafialne

22.07.2018

XVI zwykła

–  Do B. Op. i MBNP z  podz. z otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę  zdrowie i bł. Boże dla Patrycji i Krzysztofa w 1-wszą r. ślubu

–  Za +  Annę Gaida w 3-cią r. śm., + ojca Jerzego i + babcię Hildegardę Selko, i wszystkich ++ z rodziny, o dar życia wiecznego

–  Do Bożej Op i MBNP z podz. z otrzymane laski i z prośbą o dalsze  zdrowie i bł. Boże w rodzinie, oraz  za +  Jana ,++ rodzeństwo i pokr.

–  Do Bożej Op i MBNP z  podz. z otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże z okazji 35 r. ślubu Lidii i Józefa , oraz o bł. Boże i zdrowie dla całej rodziny.

Do Bożej Op. i MBNP  z podziękowaniem za otrzymane  łaski z prośbą o dalsze z okazji urodzin ks. proboszcza , oraz w intencji żyjących  i zmarłych moich Dobroczyńców.

23.07.2018

Św. Brygidy, zakonnicy, Patronki Europy

Do B. Op. i MBNP z prośbą o B. opiekę i dar zdrowia dla Wiktora.

18.00 J Do B. Op. i MBNP z  podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i bł.  Boże  w rodzinie córki, syna i wnuków, oraz za wszystkich ++ z rodziny, o dar życia wiecznego.

24.07.2018

Św. Kingi, dziewicy

Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00 J Do B. Op. i MBNP z prośbą o zdrowie i bł. B. w rodzinie, oraz o dar życia w. dla  wszystkich ++ z rodziny i pokr.

25.07.2018

Święto św. Jakuba Apostoła

Za + męża Tadeusza na pamiątkę Jego urodzin, ++ rodziców z obu stron, + zięcia Ernesta i ++ z rodziny, o dar życia wiecznego.

18.00 J Do Mił. B. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i zdrowie, prosząc o dalszą opiekę i bł. dla całej rodziny, a dla wszystkich zmarłych bliskich naszemu sercu, o wieczną radość w Panu.

26.07.2018

Uroczystość św. Anny, Matki Najświętszej Maryi Panny

Do św. Anny z podz. za wszystkie łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże w rodzinie., oraz za ++ rodziców z obu stron i ++ z rodziny.

18.00 J – Do B. Mił., MB Miłosiernej i św. Anny o radość nieba dla    +

Anny Kaczmarzyk.

– Przez wstawiennictwo św. Anny z podz. za wszystkie łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą z ok. ur. i imienin Anny Kaczmarczyk

27.07.2018

W int. Parafian

18.00 J Do Mił. B. za + rodziców, teściów  i ++ krewnych z rodziny

28.07.2018

Ślub : Edyty Gaida i Pawła Pietrzak

Do Mił. B. o dar życia w. dla + syna Georga Kika w 1-szą r. śmierci, za  +  męża i ojca Wiktora, ++ rodziców i rodzeństwo z obu stron.

18.00 J Za + rodziców Antoniego i Teresę, teścia Gerarda, dziadków z obu stron, wszystkich ++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.
29.07.2018

XVII zwykła

Do Mił. B. za + męża i ojca Antoniego, wnuczkę Elżbietę, ++ rodziców, teściów, siostrę i brata, ++ Martę i Władysława, ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie .

11.00 PiP – Do Bożej Op. i  MBNP  z podziękowaniem za otrzymane  łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie.

z okazji 60-tej r. urodzin Norberta Dragon.

– Do Bożej Op. i MBNP  z podz za otrzymane  łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże bł. w rodzinie z okazji 80-tej r. urodzin Krystyny Wąsik, oraz za + męża Erwina, o dar życia wiecznego.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE.

Dzisiaj  po  Mszach św. święcenie pojazdów

ku czci św. Krzysztofa – Patrona kierowców.

Święcenie pojazdów także w dzień św. Krzysztofa 25.07.

Przy tej okazji zbierane są ofiary na pomoc dla misjonarzy.

Sakrament Pokuty i Pojednania przed każdą Mszą św.

W czwartek do godz. 17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu,

oraz okazja do przyjęcia Sakramentu Pokuty i Pojednania.

W przyszłą niedzielę Uroczystości jubileuszu 500-lecia Konsekracji

Sanktuarium św. Anny w Oleśnie.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej Diecezji i Seminarium Duchownego

Przyjmowane są zapisy na udział w pielgrzymce do Gietrzwałdu,

Św. Lipki i Sokółki. Wyjazd 27.08 o godz. 23.30, powrót 29.08

w godzinach nocnych. Program pielgrzymki na plakatach.

Koszt wyjazdu uzależniony jest od ilości uczestników i wynosi

od 390 zł. do 450 złoty od osoby.