/ Lipiec 20, 2018/ Ogłoszenia parafialne

15.07.2018

Niedziela XIII zwykła

Do Mił B. za + ojca Augustyna w 30 r. śmierci, + matkę Martę, braci Henryka i Huberta, ++ teściów oraz szwagierki Marię i Łucję, o dar życia wiecznego.

Do B. Op i MBNP z podz za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł Boże z okazji rocznicy urodzin Simona

Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla + wnuka Patryka i wszystkich zmarłych z rodziny.

16.07.2018

18.00 J Najświętszej Marii Panny z Góry Karmel

Za + matkę Annę w 30 rocznicę śmierci + ojca Teodora, żonę Marię ++ teściów, braci i szwagrów o dar życia wiecznego.

17.07.2018

Za dusze w czyśćcu cierpiące

Za + ojca Karola w kolejną rocznicę śmierci,+ matkę Łucję o spokój ich duszy, oraz o Bożą opiekę i błogosławieństwo w rodzinie.

18.07.2018

Za ++ Jadwigę, Karola i Jerzego Mielczarek, o dar życia wiecznego.

Do Mił. Bożego za + ojca Alfreda w 6 rocznicę +, + matkę Teresę i syna Kamila, o dar życia wiecznego

19.07.2018

Za ++ rodziców Dorotę i Maksymiliana, ich rodziców, szwagra Romana, teściów Edeltraudę i Konrada Gaida, oraz wszystkich ++ z pokrewieństwaGrobosz,Woźnica i Gaida.

Za + męża Jerzego i ciotkę Józefę i ++ rodziców, o dar życia wiecznego, a także o zdrowie i bł Boże w rodzinie

20.07.2018

Bł Czesława Kapłana

Do B op i MBNP z podz za otrz łaski z prośbą o dalsze zdrowie i bł Boże z okazji urodzin.

Do Mił Bożego o zdrowie i bł Boże w rodzinie, oraz za + ojca, Augustyna, rodziców z obu stron i ++ z rodziny.

21.07.2018

Za + żonę Marię w 19 rocznicę śmierci, ++ rodziców, teściów, brata Jerzego, bratową, bratanicę, bratanka, 3 szwagrów, 3 szwagierki.

Do B.Op z podz za otrzymane Łaski z prośbą o dalsze zdrowie i bł Boże dla Edwarda z okazji 75 r ur oraz dla całej rodziny.

Do B.Op z podz za otrzymane Łaski z prośbą o dalsze zdrowie i bł Boże z okazji 40 rocznicy urodzin Joanny i Andrzeja

Do B.Op z podz za otrzymane Łaski z prośbą o dalsze zdrowie i bł Boże w rodzinie z okazji kolejnej r. ślubu oraz o zdrowie i opiekę Aniołów Stróżów dla wnucząt: Mai i Mikołaja w 1 rocznicę urodzin.

22.07.2018

XIII zwykła

Do B.Op i MBNP z podz za otrzymane Łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł Boże dla Patrycji i Krzysztofa w 1 rocznice ślubu.

– za + Anne Gaida w 3 r śm, za + ojca Jerzego i + babcię Hildegardę Selko o dar życia wiecznego.

Do B.Op i MBNP z podz za otrzymane Łaski z prośbą o dalsze zdrowie i bł Boże w rodzinie, oraz za + Jana, ++ rodzeństwo i pokrewieństwo

– Do B.Op i MBNP z podz za otrzymane Łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł Boże z okazji 35 r ślubu Lidii i Józefa oraz bł Boże i zdrowie dla całej rodziny.

Do B.Op i MBNP z podz za otrzymane Łaski z prośbą o dalsze z okazji urodzin ks. Proboszcza, oraz w intencji żyjących i zmarłych moich Dobroczyńców

Przyjmowane są zapisy na udział w pielgrzymce do Gietrzwałdu, św Lipki i Sokółki.

Wyjazd 27.08 o godz 23:30. powrót 29:08 w godzinach nocnych. Program pielgrzymki na plakatach.

Koszt wyjazdu uzależniony jest od ilości uczestników i wynosi od 390zł do 450 zł od osoby.

Zapowiedzi Przedślubne:

Piotr Baron, zam.w Sierakowie Śl i Sylwia ZAjąc zam wi Sierakowie Śląskim   -zap. III

Tymoteusz Brzezina zam w Ciasnej i Wioletta Kosytorz zam w Sierakowie Sląskim -zap. II

Mateusz Zając zam w Panoszowie i Emilia Prus zam w Oleśnie  -zap II