/ Wrzesień 24, 2018/ Ogłoszenia parafialne

23.09.2018

XXV zwykła

Do Mił. B. o dar życia w. dla + córki Agaty w 20-tą r. śmierci, + brata Stanisława w 10 miesięcy po śmierci i ++ z rodziny.

Do MBNP i św. Józefa, z podziękowaniem za wszystkie otrzymane  łaski i z prośbą o dalszą opiekę, dar zdrowia, bł. Boże  w rodzinie z okazji 30-tej r. ślubu Łucji i Ryszarda Kuzaj, a dla ++ rodziców z obu stron o w. radość  w Panu.

Do Mił. B. i MB Niepokalanie Poczętej, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie i bł. B. w rodzinie  z okazji 80-tej r. ur. Horsta Kaleja, oraz za + żonę Irmgardę, ++ rodziców z obu stron, ++ z pokrewieństwa i dusze opuszczone.

24.09.2018

18.00 J  Do B. Op.  z  podziękowaniem  za wszystkie otrzymane  łaski i z prośbą o dalszą opiekę  zdrowie i bł. Boże na dalsze lata życia, oraz za ++ rodziców, rodzeństwo i wnuka Daniela.

25.09.2018

18.00 J Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla ++ rodziców i rodzeństwa z obu stron, oraz z prośbą o zdrowie i bł. Boże w całej rodzinie

Za dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodz. Franciszka i Anny, Marii i Walentego i ++ z rodziny, a dla żyjących o dalsze zdrowie i opiekę Bożą, oraz dary Ducha Świętego dla Wiktorii z okazji 18-tej rocznicy urodzin.

Św. Wincentego a Paulo, prezbitera

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Jerzego w r. śmierci, córki Sylwii, ++ rodziców, teściów i wszystkich ++ krewnych.

W pewnej int.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca i dziadka Jana Wróbla na pamiątkę Jego urodzin.

29.09.2018

Święto św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała

W int. Parafian

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Mariana Popanda w 12-tą r. śmierci, ++ rodziców, teścia, brata i ++ z rodziny.
30.09.2018

XXVI zwykła

Do Bożej Op. z podziękowaniem za otrzymane łaski    z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże z okazji kolejnej rocznicy  ślubu Krystyny i Edmunda, oraz Małgorzaty i Grzegorza.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + matki Weroniki w 31-tą r. śm. , ojca Feliksa, teściów, męża Rudolfa i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

11.00 PiP Do Mił. B. i MB Miłosiernej o dar nieba dla + Anny Kaczmarzyk, ++ z całej rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.

Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na remont

obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków.

Dzisiaj  odpust ku czci Podwyższenia Krzyża św. w

Parafii Zborowskie

Dzisiaj także  Diecezjalne Dożynki na Górze św. Anny

Sakrament Pokuty i Pojednania przed każdą Mszą św.

We wtorek Msza św. szkolna i spotkanie dla klasy VI i VII.

W czwartek od 17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu

i okazja przyjęcia Sakramentu Pokuty i Pojednania.

W piątek Msza św. dla młodzieży i spotkanie dla klasy

VIII i III gimnazjum.

W przyszłą sobotę od godz. 8.00 odwiedziny chorych naszej Parafii

W przyszłą niedzielę po „sumie” spotkanie dla rodziców

i dzieci mających w przyszłym roku przystąpić do Komunii św.

6 października odbędzie się tradycyjna pielgrzymka Caritasu

do Trzebnicy.

6 października także pielgrzymka do miejsc świętych:

Jasna Góra, Gidle i Leśniów – zapisy w Wędzinie.

20 października pielgrzymka Żywego Różańca na Górę św. Anny.

15 października na Terenia naszej Gminy zbiórka elektrośmieci.