/ Wrzesień 16, 2018/ Ogłoszenia parafialne

16.09.2018

XXIV zwykła

Do Mił. B. o dar życia wiecznego dla + rodziców Lucjana i Gertrudę Bera, oraz dla wszystkich zmarłych z rodziny.

Do B. Op. i MB  z podziękowaniem  za wszystkie otrzymane  łaski i z prośbą o dalszą opiekę, dar zdrowia i bł. Boże  w rodzinie z okazji 55-tej r. ślubu Alfredy i Eugeniusza.

– Do Mił. Bożego za + brata Stefana, ++ rodziców, dziadków, + Stanisława i wszystkich ++ z rodziny.

–  Do B. Op.  z podziękowaniem  za wszystkie otrzymane  łaski i z prośbą o dalszą opiekę  zdrowia, dary Ducha Świętego i bł. Boże  dla Dawida z okazji 15-tej r. urodzin

Msza św. poślubna w int. Nicoli i Grzegorza, Anny i Karola, oraz w int. ich rodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Bożą  opiekę  i  błogosławieństwo.

17.09.2018

18.00 J Do B. Op.  z podziękowaniem  za wszystkie otrzymane  łaski i z prośbą o dalszą opiekę  zdrowie, bł. Boże  i szczęśliwe rozwiązanie dla Pauli i Piotra w 2-gą rocznicę ślubu.

18.09.2018

Święto św. Stanisława Kostki

Do Mił. B. o dar życia wiecznego dla + męża i ojca Józefa w   6-tą  roczn.  śmierci, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla  + taty Ryszarda w 2-gą r. śmierci.

19.09.2018

Do Mił. B. o dar życia wiecznego dla + matki Doroty w r. śm., oraz dla wszystkich ++ z rodziny i pokr.

Św. Męczenników Koreańskich

Za ++ rodz. Annę i Wilhelma Gruca, Marię i Karola Trinczek, syna Maksymiliana, ++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiąca, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

18.00 J Int. wolna

Święto św. Mateusza Apostoła

W  int. Parafian

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Jana w 6-tą r. śmierci, + matkę Marię na pamiątkę urodzin, oraz za wszystkich ++ z rodziny i pokrewieństwa z obu stron.

22.09.2018

Do B. Op. i MB  z podz  za wszystkie łaski i z prośbą o dalszą opiekę,  zdrowie i bł. Boże  w rodzinie z okazji 81-wszej r. ur.

18.00 J Do B. Op. i MB z podz. za wszytki łaski i z prośbą o dalsze zwłaszcza o  powrót do zdrowia dla męża Alfreda i bł. B. w rodzinie z okazji 50-tej r. ur. Sylwii.
23.09.2018

XXV zwykła

Do Mił. B. o dar życia w. dla + córki Agaty w 20-tą r. śmierci, + brata Stanisława w 10 miesięcy po śmierci i ++ z rodziny.

Do MBNP i św. Józefa, z podz. za wszystkie otrzymane  łaski i z prośbą o dalszą opiekę, dar zdrowia, bł. Boże i dary Ducha Świętego w rodzinie z okazji 30-tej r. ślubu Łucji i Ryszarda Kuzaj, a dla ++ rodziców z obu stron o w. radość  w Panu.

PiP – Do Mił. B. i MB Niepokalanie Poczętej, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie i bł. B. w rodzinie  z okazji 80-tej r. ur. Horsta Kaleja, oraz za + żonę Irmgardę, ++ rodziców z obu stron, ++ z pokrewieństwa i dusze opuszczone.

– Int. nie podana

Sakrament Pokuty i Pojednania przed każdą Mszą św.

We wtorek Msza św. szkolna i spotkanie dla klasy VI i VII.

W czwartek od 17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu

i okazja przyjęcia Sakramentu Pokuty i Pojednania.

W piątek Msza św. dla młodzieży i spotkanie dla klasy

VIII i III gimnazjum.

W przyszłą niedzielę odpust ku czci Podwyższenia Krzyża św W Zborowskiem

W przyszłą niedzielę Diecezjalne Dożynki na Górze św. Anny

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na remont

obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków.