/ Lipiec 23, 2022/ Ogłoszenia parafialne

24.07.2022 r.

XVIII zwykła

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Huberta, rodziców Anny i Wilhelma, teściów: Marii i Walentego, brata Wilhelma i  wszystkich ++ z rodziny.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Piotra Dwornik w 1-wszą r. śmierci, dla ++ rodziców  z obu stron, szwagierki, brata i bratowej.

11.00 PiP Do Mił. B. i św. Anny za + męża, ojca i dziadka Henryka Gruca w 2-gą r. śmierci.
25.07.2022 r.  Poniedziałek 7.00

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę B. dla  całej rodziny Urszuli i Zygfryda Gaida

Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + Karola Pruski w 30-ty dzień po. śmierci.
26.07.2022 r.

Św. Anny

Do Mił. B. i MB i św. Anny o dar życia w. dla + żony i matki Anny Kaczmarzyk z ok. imienin, za ++ rodz. z obu stron, oraz za ++ z rodziny.

Do B. Op. przez wstawiennictwo św. Anny z podziękowaniem za wszystkie łaski i z prośbą o zdrowie, dalszą opiekę Bożą w  80-tą r. urodzin i imienin Anny Kaczmarczyk.

27.07.2022 r.

Św. Joachima

7.00    J

Do Mił. B. o dar życia w.za + Wandę Gisbert w 1-wszą r. śm.

PiP Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + Krystyny Fijak w 30-ty dzień po. śmierci.
28.07.2022 r.

Za + ojca Maksymiliana na pamiątkę urodzin.

18.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Alfonsa w 5-tą r. śm., oraz o bł. Boże i zdrowie dla Klary w kolejną r. urodzin.
29.07.2022 r. Piątek

Św. Marty, Marii i Łazarza

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Antoniego, + wnuczki Elżbiety, ++ rodz. z obu str., dla + siostry, brata, zięcia  i ++  szwagrów, szwagierki, oraz o bł. B. i zdrowie w rodzinie.
30.07.2022 r.

Do św. Anioła Stróża za roczne dziecko Igora Losse z prośbą o zdrowie i bł. B. dla niego, rodz. i chrzestnych i w int. Poli w 4-tą r. ur.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Karola Lesik w 1-wszą r. śmierci, dla ++ rodz., siostrzeńca i ++ z rodzeństwa
31.07.2022 r.

XIX zwykła

Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + mamy Emilii, ojca Stanisława i ++ z rodziny.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + rodz : Rity i Józefa,

Magdaleny i Pawła, brata Antoniego i ++ z rodziny, oraz o B. opiekę i bł. w rodzinie

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o

zdrowie, bł. B. i dary Ducha Świętego dla Stefana z ok. 60-tej  r. urodzin.

13.00 PiP Ślub: Tomasza Jezierski i Katarzyny Skorupa.

Sakrament Pokuty można przyjąć przed każdą Mszą św.

W poniedziałki po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Charbela.

W czwartki od g. 17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

W niedzielę 31 lipca można zyskać Odpust Porcjunkuli związany z Matką Bożą Anielską z Porcjunkuli, odpust ten można zyskać pod zwykłymi warunkami także  2 sierpnia, lub  w niedzielę 7 sierpnia.