/ Lipiec 22, 2022/ Ogłoszenia parafialne

17.07.2022 r.

XVII zwykła

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Pawła w 7-mą r. śmierci, dla ++ rodziców z obu stron, brata, siostry, szwagrów i dusze opuszczone, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + taty Czesława w 3-cią r. śmierci i ++ z rodziny.

11.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Jana, dla ++ z rodzin Janik i Wręczycki, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
18.07.2022 r.  Poniedziałek 16.30. P Do Mił. B. za  ++ Jadwigę, Karola i Jerzego Mielczarek

Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Alfreda Kaczmarek w

10-tą r. śmierci , dla mamy Teresy i syna Kamila.

19.07.2022 r.

Do MB Różańcowej w int. Róży Różańcowej

Rodziców modlących się za swoje dzieci.

Za + ojca Karola w r. śmierci, za + matkę Łucję – o spokój ich dusz, oraz o zdrowie i bł. Boże w całej rodzinie.

20.07.2022 r.

Bł. Czesława, prezbitera

Do Mił. B. o dar życia w. dla + żony Marii w

23 r. śmierci, ++ rodziców i teściów.

PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Jerzego w kolejną r. śmierci, cioci Józefy, oraz o zdrowie bł. Boże w rodzinie.
21.07.2022 r.

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Augustyna, ++ rodziców  z obu stron, dla + Barbary i ++ z rodziny, oraz o zdrowie bł. Boże w całej rodzinie.

18.00 PiP Do  Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Piotra, matki Weroniki i ++ z rodziny.
22.07.2022 r.

Św. Marii Magdaleny

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i opiekę B. i bł. dla Anny Pohla  i dzieci z rodz.

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę B., dla ks. proboszcza  z okazji  urodzin.
23.07.2022 r.

Św. Brygidy Zakonnicy

Msza św. dziękczynna w 70-tą r. urodzin Marii i Jerzego z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże w rodzinie i w rodzinach dzieci.

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski, zdrowie i opiekę B. prosząc o dalszą z okazji 90-tych urodzin  Marty Ziaja, a dla zmarłych z rodziny o wieczną radość w Panu.

18.00 J Do  Mił. B. o dar życia w. dla za + ojca Tadeusza na pamiątkę urodzin, oraz o powrót do zdrowie dla mamy.
24.07.2022 r.

XVIII zwykła

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Huberta, rodziców Anny i Wilhelma, teściów: Marii i Walentego, brata Wilhelma i  wszystkich ++ z rodziny.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Piotra Dwornik w 1-wszą r. śmierci, dla ++ rodziców  z obu stron, szwagierki, brata i bratowej.

11.00 PiP Do Mił. B. i św. Anny za + męża, ojca i dziadka Henryka Gruca w 2-gą r. śmierci.

Sakrament Pokuty można przyjąć przed każdą Mszą św.

W poniedziałki po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Charbela.

W czwartki od g. 17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

Od 18 do 23 lipca na Górze św. Anny 26 Święto Młodzieży.

Diecezjalne Radio Doxa zaprasza w sobotni wieczór 23 lipca na seans kina plenerowego w parku przy parafii MB Wspomożenia Wiernych w Kluczborku na znakomity film z roku 2021 pt. „Fatima”.

W przyszłą niedziele 24.07, (także w sobotni wieczór) po Mszy św. święcenie pojazdów ku czci św. Krzysztofa – patrona kierowców.

Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są jak zawsze na wsparcie misjonarzy w potrzebne dla nich środki transportu.

W przyszłą niedzielę także uroczystości odpustowe ku czci św. Anny w Oleśnie,  w programie tych uroczystości w piątek o godz. 18.00 Msza św. pod przewodnictwem Ks. Bpa Andrzej Czai w intencji Maryjnej Wspólnoty Opiekunek Dziecięctwa Bożego, do której Ks. Bp serdecznie zaprasza. W sobotę o godz. 18.00

Msza św.,a później o godz. 20.00 Wieczór Uwielbienia, a w niedzielę o godz. 11.00 Suma odpustowa pod przewodnictwem  Bpa pomocniczego Andrzeja Iwaneckiego z Gliwic.

(Szczegółowy plan Uroczystości na plakatach).

Także 24 lipca na Górze św. Anny uroczystości odpustowe ku czci św. Anny Samotrzeciej, sumę odpustową o 11.00 w Grocie Lurdzkiej odprawi Ks. Abp Stanisław Budzik metropolita lubelski.