/ Wrzesień 24, 2023/ Ogłoszenia parafialne

24.09.2023 r.

XXV zwykła

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + matki Łucji na pamiątkę ur., dla + ojca Jakuba w r. śmierci.

– Do  Mił. B. za + matkę Weronikę w 36-tą r. śm., ojca Feliksa, męża Rudolfa, dla ++ teściów, ++ sióstr Adeli i Marty i ++ z rodziny,  oraz o zdrowie i bł. B. w rodzinie.

– Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, opiekę i bł. Boże dla Elżbiety Skóra i Pawła Grobosz.

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, opiekę i bł. Boże dla Lucyny i Ryszarda w 35 r. ślubu., oraz za   ++ z rodziny.
25.09.2023 r.

Pogrzeb + Stanisława Bator

Do Bożej Op.  i MB z podz.  za otrzymane łaski  z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę na każdy dzień dla Moniki i Damiana z ok. kolejnej r. ślubu.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Eugeniusza, dla ++ rodziców z obu str., siostry Anny, zięcia Kazimierza, brata Alfreda i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
26.09.2023 r.

Do Mił B. o dar życia w. dla + męża i ojca Alfreda Kaczmarczyk w 34 r śmierci, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców, rodzeństwa i pokr. z obu stron, o powrót do zdrowia bratanka, oraz z prośbą o zdrowie i bł. Boże  w rodzinie.
27.09.2023 r.

Św. Wincentego

A Paulo, kapłana

Do Bożej Op.  i MB w int.  Wspólnoty Dziennego  Domu Seniora w Panoszowie

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża w 1-szą r. śmierci.

Do Bożej Op. z podz.  za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla Krystyny i Edmunda, w 43-cią r. ślubu, oraz dla Małgorzaty i Grzegorz w 15-tą  r ślubu.
28.09.2023 r.

Św. Wacława męczennika

Do Mił. B. o dar życia w.  dla + matki Doroty Jurczok w 1-ą r. śmierci, dla + ojca Reiholda, dla ++ dziadków i ++ z rodziny.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca i dziadka Jana Wróbel na pamiątkę ur., i z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże w rodzinach.
29.09.2023 r.

Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Stefana i brata Andrzeja Krawczyk

Do Mił. B. o dar życia w. dla  + męża i ojca Jerzego w kolejną  r. śmierci, dla + córki Sylwii, rodziców: Anieli i Józefa, teściów i ++ z pokr.
30.09.2023 r.

Św. Hieronima kapł.  i doktora K.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Marty Zamoskiej w 30-ty dzień po śmierci.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla  + męża i ojca Mariana Popanda w 17-tą r. śm,, oraz dla ++ rodz., brata, teścia, i ++ z rodz., oraz o zdrowie i bł. B. w rodzi
01.10.2023 r.

XXVI zwykła

Do Bożej Op.  i MBR z podz.  za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie, oraz za ++ rodz. Franciszka i Annę, brata Piotra, teściów Marię i Walentego, 2-ch braci i siostrę Hildegardę

Do Bożej Op.  i MBNP z podz  za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i bł. B. w rodzinie, oraz za + męża i syna o dar życia w.

11.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w.  dla + Jerzego Mrozek w kolejną r. śmierci i dla ++ Annę i Teodora Mrozek i ++ z rodziny.

.

Dzisiaj  Ojcowie Oblaci będą rozprowadzać Kalendarze misyjne.

Jutro po wieczornej Mszy św. nabożeństwo do św. Charbela.

Okazja do przyjęcia Sakramentu Pokuty przed każdą Mszą św.

W czwartek od godz. 17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

Msze św. dla wszystkich dzieci uczęszczających do szkoły we wtorki o godz. 18.00 w kościele św. Jana.

Klasy starsze, w ramach przygotowania do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania mają swoje spotkania w poszczególne, wyznaczone dla nich dni: w środy klasa VI, w czwartki klasa VII  i w piątki klasa VIII.

W przyszłą niedzielę w kościele parafialnym o godz. 15.00 Nabożeństwo różańcowe.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej Diecezji i Seminarium Duchownego w Opolu.