/ Wrzesień 19, 2023/ Ogłoszenia parafialne

17.09.2023 r.

XXIV zwykła

Do Bożej Op. i MBNP z  podz. za otrzymane. łaski, z prośbą o dalsze:  wybór dobrej drogi życiowej, zdrowie i bł. Boże dla Dawida w 20-tą r. urodzin.

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i opiekę i bł.  Boże w rodzinie, oraz za ++ rodziców Franciszka i Gertrudy i ++ z rodziny.

Do Mił. B. za ++ braci Stefana w 22-ą r. śmierci i Serafina, ++ rodziców, dziadków i + Stanisława.
18.09.2023 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + syna Artura, oraz o zdrowie, opiekę MB i bł. B. w rodzinie.

Do Bożej Op. z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże w rodz w 5-tą r. ślubu. Nicoli i Grzegorza.
19.09.2023 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodz. Helenę i Franciszka  Reinert, Doroty i Maksymiliana Woźnica, szwagrów Romana i Herberta, siostry Elżbiety i ++ z pokr.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Horsta na pamiątkę ur. dla + matki Irmgardy, kuzyna Józefa i ++ z rodziny.
20.09.2023 r.

18.00    J

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie z okazji urodzin Sylwii, oraz za + męża Alfreda.
21.09.2023 r.

Św. Mateusza  Apostoła i Ewangelisty

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i opiekę i bł.  Boże z okazji 10-tej r. ślubu i za + brata Kamila.

18.00 J Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł.  Boże dla Małgorzaty i Pawła z okazji rocznicy ślubu i za + matkę Martę.
22.09.2023 r.

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i opiekę i bł.  Boże z okazji 86-tej r. urodz.

J Za ++ męża Henryka, syna Maksymiliana, rodziców Marię i Karola, Annę i Wilhelma, szwagrów, ++ z rodzin Gruca i Trinczek , dusze op., oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
23.09.2023 r.

Św. Ojca Pio z Pietrleciny

Msza św. dożynkowa  z podziękowaniem za tegoroczne żniwa w int. parafian z Molnej.

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + Jana Miozga w

1-wszą  śmierci.

18.00 J Do  Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Jana w 11-tą r. śmierci, dla + matki Marii na pamiątkę ur. i dla ++ z rodziny i pokr. z obu str.
24.09.2023 r.

XXV zwykła

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + matki Łucji na pamiątkę ur., dla + ojca Jakuba w r. śmierci.

– Do  Mił. B. za + matkę Weronikę w 36-tą r. śm., ojca Feliksa, męża Rudolfa, dla ++ teściów, ++ sióstr Adeli i Marty i ++ z rodziny,  oraz o zdrowie i bł. B. w rodzinie.

– Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, opiekę i bł. Boże dla Elżbiety Skóra i Pawła Grobosz.

11.00 PiP Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, opiekę i bł. Boże dla Lucyny i Ryszarda w 35 r. ślubu., oraz za   ++ z rodziny.

Dzisiejsza  kolekta przeznaczona jest na remont zabytków naszej Diecezji.

.

Jutro po wieczornej Mszy św. nabożeństwo do św. Charbela.

Okazja do przyjęcia Sakramentu Pokuty przed każdą Mszą św.

W czwartek od godz. 17.30 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

Msze św. dla wszystkich dzieci uczęszczających do szkoły we wtorki o godz. 18.00 w kościele św. Jana.

Klasy starsze, w ramach przygotowania do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania mają swoje spotkania w poszczególne, wyznaczone dla nich dni: w środy klasa VI, w czwartki klasa VII i w piątki klasa VIII.

W piątek w Łowoszowie o godz. 19.30 spotkania młodzieży naszego dekanatu.

W przyszłą niedzielę  Ojcowie Oblaci będą rozprowadzać Kalendarze misyjne.