/ Luty 26, 2018/ Ogłoszenia parafialne

DRUGA

WIELKIEGO

POSTU

Do Mił. Bożego za + Krystynę Kulik w 7-mą r. śmierci, ++ Henryka i Jana w 3-cią r. śmierci i ++ z rodziny, o dar życia w.

Do Mił. Bożego za + męża Antoniego Ziaja w 9-tą r. śmierci,  ++ rodziców z obu stron i ++ z pokr. o wieczną radość w Panu.

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Agnieszkę i Pawła, teściów Anastazję i Franciszka, siostrę Elżbietę, braci Jerzego i Norberta, wnuczka Patryka i ++ z rodziny, o w. radość w Panu

15.00 PiP Nabożeństwo „ Gorzkich żali”.

Do Mił. B. za ++ rodz. Gertrudę i Ryszarda, teściów Marię i Franciszka, braci Józefa i Wernera, o wieczną radość w Panu, a dla żyjących o zdrowie i bł. Boże w rodzinie

18.00 J Za ++ rodziców Klarę i Kazimierza, męża i siostrę, oraz krewnych i znajomych.

27.02.2018

Droga krzyżowa dla dzieci

18.00 J Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego w Panu dla ++ ojców: Zygmunta Ostrowskiego i Wilhelma Lukasika,  ++ z rodziny, pokr. i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodz. Jadwigi i Alfonsa, cioci Anny, ++ dziadków,  oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

01.03.2018

Za ++ kapłanów.

J Za ++ rodziców Elżbietę i Antoniego, Mariannę i Wacława, ++ siostry, szwagierkę, szwagrów i ++ sąsiadki.

02.03.2018

W int. Parafian

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej

18.00 J Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego w Panu dla ++ Ewy Kukuła , mamy Marii, babci Stefanii i ++ z rodziny z obu stron.

03.03.2018

Nabożeństwo I-szej soboty miesiąca

18.00 J Do Bożej Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Bożą opiekę i błogosławieństwo w rodzinie.
04.03.2018

NIEDZELA

TRZECIA

WIELKIEGO

POSTU

Do Mił. Bożego o dar nieba dla + Małgorzaty Dragon w 2-gą r. śmierci ,oraz na pamiątkę urodzin i wszystkich ++ z pokr.

Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego w Panu dla + Mieczysława Wręczyckiego w 1-szą r. śmierci.

Do B. Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże  w rodzinie z okazji urodzin Zofii, oraz za ++ rodziców Urszulę i Pawła, o dar życia wiecznego.

15.00 PiP Nabożeństwo „ Gorzkich żali”.

Dzisiaj po „sumie” spotkanie dla rodziców i dzieci komunijnych.

Dzisiaj przed kościołami zbiórka „do puszek” na misyjne dzieło pomocy

„ Ad Gentes”.

Dzisiaj o godz. 15.00 w kościele PiP nabożeństwo „ Gorzkich żali”.

We wtorek droga krzyżowa i Msza św. szkolna dla dzieci i spotkanie

dla klas VI i VII.

W tym tygodniu przypadają I-wszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

W czwartek od godz. 17.00 do 18.00 „Godzina święta” i okazja do przyjęcia sakramentu Pokuty.

W piątek nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po porannej Mszy św.

W piątek o godz. 17.30 nabożeństwo Drogi krzyżowej z wypominkami za naszych zmarłych.

W piątek droga krzyżowa i Msza św. dla młodzieży, oraz  spotkanie dla klas II i III gimnazjum.

W sobotę od godz. 9.00 odwiedziny chorych naszej parafii

Kolekta przyszłej niedzieli na potrzeby Diecezji i Seminarium.

Wójt Gminy Ciasna informuje o rozpoczęciu przyjmowania zgłoszeń par małżeńskich,

które w ciągu całego roku 2018 świętować będą 50-, 55-, 60- i 65- lecie swego pożycia małżeńskiego. Termin zgłaszania par do 29 marca 2018r. w USC Ciasna.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

Krzysztof Brzezina zam. w Molnej i Kinga Musiał zam. w Lublińcu                                  – zap. II

Andrzej Pruski zam. w Bodzanowicach i Iwona Przywara zam. w Sierakowie Śl.             – zap. II

Kacper Kwiatkowski zam. w Oleśnie i Sonia Kosytorz zam. w Sierakowie Śl.                  – zap.  I