/ Maj 28, 2019/ Ogłoszenia parafialne

26.05.2019 r.

VI Niedziela

Wielkanocna

Do Mił. B. za + żonę Trautę w 9-tą r. śmierci, ++ rodziców i ++ z rodziny, o dar życia w.

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + córki Wiolety na pamiątkę jej urodzin, oraz ojca Antoniego.

Do Bożej Op. i Matki Najświętszej w intencji naszych matek żyjących i zmarłych, z okazji Dnia Matki.

Msza św.  dla DFK odprawiana w języku polskim w int. wszystkich matek, z okazji Dnia Matki.
15.00 PiP Nabożeństwo majowe

27.05.2019 r.

7.00 J Za + biskupa Jana Bagińskiego.
18.00 PiP Do  Mił. B. o dar życia w. dla + Jana na pamiątkę jego urodzin, brata Stefana i ++ rodziców z obu stron.

28.05.2019 r.

11.00 PiP Pogrzeb + Piotra Zajonca
18.00 PiP Do Mił. Bożego o dar życia w. dla ++ rodziców, rodzeństwa i pokr. z obu stron, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

29.05.2019 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++  rodziców Anny i Manfreda Wieczorek  i ++ z rodziny.
18.00 PiP Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + matki Jadwigi Dyner.

30.05.2019 r.

Do Mił. Bożego o dar życia w. dla ++ rodziców z obu stron , ++ 2 braci, szwagrów, bratową, bratanicę  ++ z rodziny
18.00 PiP W 4-tą r. śm. Jerzego Imiołczyka, oraz + Stefana Imiołczyka

31.05.2019 r. Święto Nawiedzenia NMP

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + męża Leona Fiirguth na pamiątkę jego ur, oraz  o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
18.00 PiP Do Bożej Op. i MB Królowej Majowej  z  podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże dla solenizantów: Moniki, Joanny i Adama, oraz ich rodzin, a także za + matkę Annę na pamiątkę jej ur i ++ z rodziny.

01.06.2019 r.

Św. Justyna

męczennika

Nabożeństwo 1-wszej soboty miesiąca.

Do Bożej Op. i MBNP z  podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże w rodzinie z okazji 50-tej r. urodzin Aliny.

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Tadeusza Janika w 1-wszą r. śmierci, + zięcia Ernesta i rodziców z obu stron, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
18.00 J Do NSPJ  z  podz za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie, oraz za + męża, rodziców z obu stron i ++ z  rodziny.
02.06.2019 r.

Uroczystość

Wniebowstąpienia

Pańskiego

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + męża  Jerzego

++ rodziców z obu stron i ++ z rodziny.

Do Mił. Bożego o zdrowie i bł. Boże z okazji urodzin, oraz za + męża i ojca Gerarda, ++ rodziców, teściów i ++ z rodz.

Do Bożej Op. i MBNP z  podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, zwłaszcza dla syna Alfreda  i bł. Boże w rodzinie, oraz za + męża i ojca Alojzego, ++ rodziców z obu stron, ++ z  rodziny i pokr.
15.00 PiP Nabożeństwo  czerwcowe

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

Nabożeństwo majowe dzisiaj w niedzielę  o godz. 15.00 ,a w dni powszednie o godz.17.30 w kościele parafialnym.

Okazja do przyjęcia Sakramentu Pokuty przed każdą Mszą św.

W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni krzyżowe , dlatego odprawiać będziemy procesje błagalne o dobre urodzaje, w te dni

o godz. 17.30 pójdziemy z procesją do przydrożnej  kapliczki na końcu ulicy Wyzwolenia, (jak zawsze).

We wtorek Msza św. szkolna i spotkanie dla klas VI i VII.

W  czwartek  od godz. 17.00 adoracja i nabożeństwo majowe.

W piątek Msza św. dla młodzieży i spotkanie dla klasy VIII.

W sobotę o godz. 7.00 w kościele PiP nabożeństwo 1-wszej soboty

Od godz. 9.00 odwiedziny chorych nasze parafii

W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Diecezji i Seminarium przed kościołem „zbiórka do puszek” na świątynię Opatrzności Bożej.