/ Maj 12, 2019/ Ogłoszenia parafialne

12.05.2019 r.

IV Niedziela

Wielkanocna

Do K.M. za +  ojca Romana w 12-tą r. śm., + matkę Annę , ojca Rudolfa i ++ z rodziny, oraz o zdrowie bł. Boże w rodz
9.30 Do Bożej Op. z  podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże w rodzinie, oraz za + + męża Jana, rodziców i rodzeństwo.

Uroczystość  I-wszej Komunii św. Msza św. jest odprawiana w intencji  dzieci komunijnych i ich rodzin.
15.00 PiP Nabożeństwo majowe

13.05.2019 r.

Do  Mił. B. i MB Fatimskiej o dar życia w. dla + Marty Kwak na pamiątkę  jej urodzin.
18.00 PiP Nabożeństwo  Fatimskie.

14.05.2019 r.

Św. Macieja  Apostoła

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + Wiktora Kurowskiego, od siostry z rodziną

18.00 PiP Do K. M. za + męża i ojca Rudolfa Pietrucha w 2-gą  roczn. śmierci, ++ rodziców  z obu stron i ++ z rodziny, oraz  o zdrowie i bł. Boże w całej rodzinie.

15.05.2019 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla  ++ rodziców Apolonii i Wiktora,  teścia Alojzego. oraz  dla  ++ cioci Marty i Marii.

18.00 PiP – Do Mił. B. o dar życia w. dla +  męża Franciszka, + syna Henryka Baron, ++  z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże w całej  rodzinie.

–  Do Mił. B. i KM. za + Zofię Dawidowicz  na pamiątkę urodzin  od przyjaciółki Urszuli z rodziną ..

16.05.2019 r.

Św. Andrzeja  Boboli, kapłana i męczennika

Do Mił. B. o dar życia w. dla +  matki Anny w 40-tą r. śm., ojca Józefa, męża Antoniego, wnuczki Elżbiety, ++ teściów i ++ z rodzin Czok i Popanda.

17.05.2019 r.

Do K.M. z prośbą o dalsze bł. Boże, i zdrowie  w rodz. i za ++ Siostry. z Róży Róż. P. Maks.
18.00 PiP Do Bożej Op. i MBNP z  podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże w rodzinie, oraz za ++ z rodziny.

18.05.2019 r.

Za + męża i ojca Bernarda Widera w 3-cią r. śmierci i ++ rodz. z obu stron o dar życia w.

Za + Pawła Zamoskiego na pamiątkę ur, oraz za dusze op., oraz o zdrowie i bł. Boże w rodz
19.05.2019 r.

V Niedziela

Wielkanocna

Do Bożej Op. i MBNP z  podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże w rodzinie, oraz  za + matkę Marię i ojca Jana na pamiątkę urodzin, i ++ z rodziny i pokr.

Do KM.  z prośbą o zdrowie i bł. Boże  w rodzinie z okazji ur. Henryka, oraz za ++ rodziców z obu stron i dusze opuszczone.
11.00 J –   Msza św. odpustowa ku czci św. Jana Nepomucena w int. żyjących  i zmarłych  Parafian .

–  W int. Dzieci obchodzących pierwszą  rocznicę

I-wszej komunii św., oraz ich rodzin.

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

Dzisiejsza niedziela Dobrego Pasterza  rozpoczyna 56 Tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby remontowe naszej Parafii, natomiast przed kościołem zbiórka „do puszek” na remont kościoła katedralnego w Opolu.

Nabożeństwo majowe dzisiaj w niedzielę  o godz. 15.00 ,a w dni powszednie o godz.17.30 w kościele parafialnym.

Dzisiaj  w Zborowskim o godz. 15.00 ks. bp Andrzej Czaja będzie udzielał naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania.

W poniedziałek nabożeństwo fatimskie o godz. 18.00 natomiast o 17.30 nabożeństwo majowe.

W Kolonii Łomnickiej tradycyjny odpust Matki Bożej Fatimskiej

Okazja do przyjęcia Sakramentu Pokuty przed każdą Mszą św.

We wtorek Msza św. szkolna i spotkanie dla klas VI i VII.

W  czwartek  od godz. 17.00 adoracja i nabożeństwo majowe.

W piątek Msza św. dla młodzieży i spotkanie dla klasy VIII.

W sobotę od godz. 16.00 sakrament pokuty dla dzieci

W przyszłą niedzielę w naszej Parafii Uroczystość  odpustowa ku czci św. Jana Nepomucena, naszego współpatrona, dlatego suma odpustowa wraz z dziećmi obchodzącymi rocznicę swojej I komunii św. będzie odprawiana w kościele św. Jana o godz.11.00.