/ Sierpień 28, 2018/ Ogłoszenia parafialne

Uroczystość Matki

Bożej

Częstochowskiej

Do Mił. B. o dar  życia wiecznego dla + żony Trauty  na pamiątkę urodzin, oraz z prośbą o zdrowie i bł. Boże  w rodz.

Do Mił. B. o dar  życia wiecznego dla + brata Jerzego i matki Janiny na pamiątkę ich urodzin.

11.00 PiP Msza św. dożynkowa z podziękowaniem za tegoroczne żniwa.

27.08.2018

Św. Moniki

Do B. Op i św. Aniołów Stróżów z podz. za wszystkie otrzymane  łaski i z prośbą o dalszą opiekę, dar zdrowia i bł. Boże dla Magdaleny i Tomasza  z okazji ich urodzin

28.08.2018

Św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła

Do Mił. Bożego za + ojca Piotra w kolejną r. śmierci, + żonę Annę, oraz za ++ z pokr.

18.00 J Do B. Op.  z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie, oraz za matkę Katarzynę w 28 r. śmierci, + ojca Feliksa i ++ z rodziny.

29.08.2018

Wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela

W int. Parafian

18.00 J Do B. Op. o zdrowie i bł. Boże w rodzinie, oraz za ++ rodziców Konrada i Gertrudę, + brata Piotra, + teścia Kazimierza i ++ z rodziny, o dar życia wiecznego.

30.08.2018

18.00 J Do Mił. B. o dar  życia wiecznego dla + ojca Jerzego Leś  w  15-tą r. śmierci i wszystkich zmarłych z rodziny.

31.08.2018

Do B.Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i opiekę  Boże i dary Ducha Świętego w domu i w szkole dla Patrycji w 14-tą r. urodzin, oraz dla całej rodziny.
  18.00 J Do Mił. B. za + męża Teodora w 10-tą r. śm., ++ rodzeństwo i pokrewieństwo, dziadków Strzoda, teściów, a także z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

01.09.2018

Św. Bronisławy, dziewicy

Nabożeństwo I-wszej soboty miesiąca

Do Mił. B. o dar  życia wiecznego dla ++ rodziców Gertrudy i Horsta Jochem, + Wernera i zmarłych z pokr, oraz  o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej  rodziny.

18.00 J  Do Mił. B. o dar  życia wiecznego dla ++ rodziców Gertrudy i Zygfryda Biela w 17-tą rocznicę śmierci matki.
02.09.2018

XXII zwykła

Do Mił. B. o dar  życia wiecznego dla + męża Jerzego, ++ rodziców z obu stron i ++ z rodziny.

Za + ojca  Stanisława w rocznicę Jego śmierci, matkę Janinę, brata Władysława, oraz teściów Natalię i Stanisława Kierat.

Do Mił. B. o dar  życia wiecznego dla + męża i ojca  Kazimierza Bedlechowicza w 1-wszą rocznicę śmierci
  14.00 P Za + męża i ojca Andrzeja Szweda w 2-gą r. śmierci, oraz       ++ rodziców  Teodora i Łucję Borecki, o dar życia wiecznego.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKI

Dzisiaj odpust ku czci św. Bartłomieja w Borkach Wielkich.

Sakrament Pokuty i Pojednania przed każdą Mszą św., a zwłaszcza przed

nowym rokiem szkolnym i katechetycznym wieczorem od 17.30 do 18.00

W czwartek od 17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu

i okazja przyjęcia Sakramentu Pokuty i Pojednania.

W sobotę 01 09 o godz. 7.00 w kościele PiP

nabożeństwo I-wszej soboty miesiąca.

Odwiedziny chorych od godz. 8.45

W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby Diecezji i Seminarium.

W piątek, sobotę i niedzielę na Górze św. Anny

Obchody kalwaryjskie i odpust ku czci św. Aniołów Stróżów.

W Urzędzie Gminy Ciasna od 01 do 15 września można składać wnioski

o przyznanie stypendium szkolnego.