/ Wrzesień 5, 2018/ Ogłoszenia parafialne

02.09.2018

XXII zwykła

Do Mił. B. o dar  życia wiecznego dla + męża Jerzego, ++ rodziców z obu stron i ++ z rodziny.

Za + ojca  Stanisława w rocznicę Jego śmierci, matkę Janinę, brata Władysława, oraz teściów Natalię i Stanisława Kierat.

Do Mił. B. o dar  życia wiecznego dla + męża i ojca  Kazimierza Bedlechowicza w 1-wszą rocznicę śmierci
  14.00 P Za + męża i ojca Andrzeja Szweda w 2-gą r. śmierci, oraz       ++  rodziców  Teodora i Łucję Borecki, o dar życia wiecznego.

Św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła

Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego.

18.00 J Do B. Op.  z podziękowaniem  za wszystkie otrzymane  łaski i z prośbą o dalszą opiekę, dar zdrowia i bł. Boże dla Aleksandry i Kamila Mrugała.

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodz. Franciszka i Michaliny Radlak, brata Stefana, męża Jana Kapica i ++ z rodziny

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + matki Matyldy, ++ z rodziców z obu stron i wszystkich ++ z całej  rodziny.

05.09.2018

W int. Sióstr.

18.00 J Do B. Op.  z podziękowaniem  za wszystkie otrzymane  łaski i z prośbą o dalszą opiekę, dar zdrowia i bł. Boże dla całej rodziny.

06.09.2018

Za ++ kapłanów.

18.00 J Do B. Op. o zdrowie i bł. Boże w rodzinie, oraz za ++ rodziców z obu stron, ++ z rodziny i pokr., o dar życia wiecznego.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + kuzynki Reginy na pamiątkę imienin, ++ Jej  rodziców  Janinę i Stanisława, oraz braci Bogdana i Zbigniewa.

08.09.2018

Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

W pewnej int.

Msza św. dziękczynna za tegoroczne żniwa z okazji dożynek w Molnej

18.00 J Do Mił. B. o dar  życia wiecznego dla ++ męża, rodziców, teściów i ++ z rodziny, oraz o dalsze zdrowie i bł. B. w rodzinie.
09.09.2018

XXIII zwykła

Do B. Op.  z podziękowaniem  za wszystkie otrzymane  łaski i z prośbą o dalszą opiekę, dar zdrowia i bł. Boże z okazji 40-tej r. pożycia małżeńskiego, oraz za ++ rodziców z obu stron.

Do B. Op.  z podziękowaniem  za wszystkie otrzymane  łaski i z prośbą o dalszą opiekę, dar zdrowia i bł. Boże z okazji 75-tej r.

urodzin Edwarda, oraz za ++ rodziców i teściów i ++ z rodziny.

Do B. Op.  z podziękowaniem  za wszystkie otrzymane  łaski i z prośbą o dalszą opiekę, dar zdrowia i bł. Boże z okazji kolejnej rocznicy ślubu, oraz o dar życia wiecznego dla ++ ojców i ++ z pokrewieństwa:  Przywara i Kuzaj

Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest  na potrzeby Diecezji i

Seminarium Duchownego w Opolu

Sakrament Pokuty i Pojednania przed każdą Mszą św.

W czwartek od 17.00 do 18.00 Godzina Święta

i okazja przyjęcia Sakramentu Pokuty i Pojednania.

W piątek 07 września po porannej i wieczornej Mszy św.

Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa

W sobotę święto Narodzenia NMP

Po porannej Mszy św. święcenie ziarna do siewu

W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby remontowe naszej Parafii.

Przed kościołem tradycyjnie zbiórka „do puszek” na Wydział Teologiczny

w Opolu.

W przyszłą niedzielę pielgrzymka Srebrnych Jubilatów Małżeńskich

do kościoła seminaryjno – akademickiego w Opolu przy ul. Drzymały

początek uroczystości o godz. 14.00

W tym tygodniu prowadzone są zapisy na wspólny wyjazd na

Górę św. Anny na sobotnie ( 15 września) obchody kalwaryjskie ku czci Podwyższenia Krzyża świętego.

W Urzędzie Gminy Ciasna od 01 do 15 września można składać wnioski

o przyznanie stypendium szkolnego.