/ Kwiecień 29, 2019/ Ogłoszenia parafialne

czyli

Miłosierdzia

Bożego

Do Mił. B. za o dar życia w.+ męża Gerarda, ++ rodziców.  i teściów, siostrę, bratową, szwagierki i szwagrów i ++ z rodz.

Do Bożej Op. z  podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże w rodzinie, oraz za + + rodz. Alojzego i Martę,  teściów, braci Józefa i Roberta i szwagra Horsta.

Do Bożej Op.   z podziękowaniem  za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże w rodzinie z okazji 60 -tej rocznicy pożycia  małżeńskiego Róży i Leona Razik.
15.00 PiP Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

29.04.2019 r.

Do  Mił. B. i MBNP z podz. za  łaski  z prośbą  dalszą opiekę, dar zdrowia i bł. Boże dla Urszuli, oraz  rodzin córki i synów, dary Ducha Świętego dla wnuków, oraz  o dar życia w. dla

+ + męża Jerzego i córki Sylwii.

18.00 J Do  Mił. B. o dar życia w. dla + Łucji Kulesa na pamiątkę ur.

30.04.2019 r.

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + Huberta  w 3-cią  rocznicę śmierci  i  dla ++ z rodziny.
18.00 J Do Zm. Chr. z  podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, bł. B. i ary Ducha Świętego dla Aleksandry i Kamila z okazji urodzin, oraz o dar życia w. dla +  dziadka Pawła.

01.05.2019 r.

W  int. Sióstr.
16.00 J Do Bożej Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże w rodzinie i w rodzinach dzieci z okazji  kolejnej rocznicy. ślubu Marii i Jerzego.
18.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla +  męża i ojca Jana w 25 r. śmierci, ++ rodziców  z obu str. zięcia Lucjana , chrześnicę Małgorzatę, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

02.05.2019 r.

W 24-tą r. śmierci  męża i ojca Jana, ++ rodziców, teściów, dziadków i rodzeństwo z obu stron, o dar życia wiecznego.
18.00 PiP Do K.M. z podziękowaniem i prośbą o dalsze bł. Boże, zdrowie i dary Ducha Świętego w rodzinach, oraz  za ++ Siostry. z Róży Różańcowej P. Barbary Majchrzak.

03.05.2019 r.

10.00 PiP Do K.M. o zdrowie i bł. dla żyjących  Róż Różańcowych  P  K.  Sosnowskiej,  o dar życia w., dla ++ Róż  Różańcowych oraz o dar  pokoju  na całym  świecie.
18.00 PiP Do Bożej Op. i MB z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże w rodzinie z ok. 50-tej r. ślubu  Marii i Stanisława, oraz za + mamę Janinę , o dar życia w.

04.05.2019 r.

Nabożeństwo I – wszej soboty miesiąca.

Do św. Anioła Stróża z podz. za wszystkie łaski i z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla  Pauliny Honisz w 1-szą rocznicę  urodzin, oraz dla rodziców i chrzestnych

W  int. Strażaków  naszej Parafii.
18.00 J Do Mił. B. za + Georga Junkersa na pamiątkę 80-tej r. urdzin.
05.05.2019 r.

III Niedziela

Wielkanocna

Do Mił. B. o dar życia w. dla +  męża Piotra w 20 r. śm, męża i ojca Ewalda, + rodziców i teściów, ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

Do K. M dziękując za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i opiekę Bożą z okazji 80-tej r. ur. Anny, a dla + męża Rudolfa o dar  życia wiecznego.

– D Mił. Bożego i MB Miłosiernej  o dar  nieba  dla  +  żony i matki Anny Kaczmarzyk  w 5-tą r. śmierci.

– Do Mił. B. o dar życia w. dla + Sebastiana Lesika  w 10-tą r. śmierci.

Dzisiejsza niedziela rozpoczyna 75 Tydzień Miłosierdzia

Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na Diecezjalnego Caritas

Dzisiaj  o godz. 15.00 w kościele parafialnym

nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

W poniedziałek przypada liturgiczne święto św. Katarzyny Sieneńskiej

dziewicy i doktora Kościoła, Patronki Europy.

We wtorek obchodzić będziemy Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika,

Głównego Patrona Polski.

We wtorek od godz. 19.00 w Jemielnicy diecezjalne czuwanie dla młodzieży.

W środę obchodzimy wspomnienie św. Józefa Rzemieślnika , w Jemielnicy, tradycyjne

Diecezjalne Święto Rodziny, połączone z Emaus kapłańskim. Msza św. o godz. 11.00

Rozpoczynają się Nabożeństwa majowe z wyjątkiem sobót w kościele parafialnym.

W tygodniu o  godz. 17.30, a w niedzielę o  godz. 15.00.

W I-wszy czwartek  przypada wspomnienie św. Atanazego, bpa i doktora Kościoła,

Od godz. 17.00 Godzina święta i nabożeństwo majowe.

W piątek przypada Uroczystość NMP Królowej Polski nabożeństwo pierwszego piątku do Najświętszego Serca Pana Jezusa po porannej Mszy św.

W sobotę wspomnienie św. Floriana męczennika

Nabożeństwo I-wszej soboty w kościele parafialnym o godz. 7.00 W kościele seminaryjno-akademickim święcenia diakonatu

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Diecezji i Seminarium.

Serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim dobroczyńcom naszej wspólnoty.