/ Maj 5, 2019/ Ogłoszenia parafialne

05.05.2019 r.

III Niedziela

Wielkanocna

Do Mił. B. o dar życia w. dla +  męża Piotra w 20 r. śm, męża i ojca Ewalda, + rodziców i teściów, ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

Do K. M. dziękując za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i opiekę Bożą z okazji 80-tej r. ur. Anny, a dla + męża Rudolfa o dar  życia wiecznego.

– Do Mił. Bożego i MB Miłosiernej  o dar  nieba  dla  +  żony i matki Anny Kaczmarzyk  w 5-tą r. śmierci.

– Do Mił. B. za + Sebastiana Lesika w 10-tą r. śmierci.

06.05.2019 r.

Św. Apostołów

Filipa i Jakuba

Do K.M. o potrzebne łaski dla Róż Różańc., oraz za ++ Siostry z Róży P. Doroty Kulik, \ za ++ kapłanów  i  o nawrócenie grzeszników.
18.00 PiP Do K. M. o bł. B. i zdrowie dla żyjących Sióstr i dar życia w. dla ++ Sióstr z Róży Róż. P Heleny Firguth, oraz o pokój w Ojczyźnie i na świecie.

07.05.2019 r.

Za ++ rodziców. Marię i Karola, Annę i Wilhelma, + syna i ++ z rodz i dusze op., oraz o zdrowie i bł. w rodzinie
18.00 PiP Do Mił. B. za + męża, ojca i dziadka Karola Borowskiego w r. śm., syna Władysława i ++ z rodz. i rodzeństwa, oraz o łaskę zdrowia i bł. Boże w rodzinie.

08.05.2019 r.

Św. Stanisława

Biskupa i Męczennika

Do Mił. B. i K.M. za ++ matki Marię Woś i Helenę Cierpioł na pamiątkę ich urodzin, oraz ++ ojców  Brunona i Walentego i ++ z rodziny.
18.00 PiP Do Mił. B o dar życia . dla + mamy Marii Jochem  w 8-mą r. śm, oraz ++ z rodzin Jochem  i Kuzaj.

09.05.2019 r.

18.00 PiP Do K.M. o powołania kapł. i zakonne i pokój na świecie, oraz  za żyjące  i zmarłe Siostry z Róży Różańcowej  P. Urszuli Mika

10.05.2019 r.

Za ++ rodziców Urszulę i Henryka Bambosz,  + męża Andrzeja i ++ z  rodziny i pokr.
18.00 J Do K. M. za + matkę Gertrudę Pawlik w 5-tą r. śm., ++ rodzeństwo i pokr. o w. radość w Panu., a dla żyjących o zdrowie i bł. Boże dla całej rodziny.

11.05.2019 r.

Do  św. Anioła Stróża  w int. Michaliny Jelonek w 1-wszą r. ur. z prośbą o zdrowie, opiekę  bł. Boże dla niej i rodziny.

Do Bożej Op. z  podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże w rodzinie, z okazji  70-tej r. urodzin Anny Wolny

Do Mił. B. za ++  rodziców z obu stron, ++ siostry Teresę i Barbarę, bratową Sonię, brata Mariana , oraz  ++ dwóch szwagrów
12.05.2019 r.

IV Niedziela

Wielkanocna

Do K.M. za +  ojca Romana w 12-tą r. śm., + matkę Annę , ojca Rudolfa i ++ z rodziny, oraz o zdrowie bł. Boże w rodz
9.30 PiP Do Bożej Op. z  podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże w rodzinie, oraz za + + męża Jana, rodziców i rodzeństwo
11.00 PiP Uroczystość  I-wszej Komunii św. Msza św. jest odprawiana w int. dzieci komunijnych i ich rodzin.

Dzisiejsza niedziela rozpoczyna 11 Tydzień Biblijny.

Kolekta  dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby Diecezji i Seminarium.

Nabożeństwo majowe dzisiaj w niedzielę  o godz. 15.00 ,a w dni powszednie o godz.17.30 w kościele parafialnym.

Okazja do przyjęcia Sakramentu Pokuty przed każdą Mszą św.

Poniedziałek przypada święto św. Apostołów Flipa i Jakuba

We wtorek Msza św. szkolna i spotkanie dla klas VI i VII

W środę przypada Uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika Głównego Patrona Polski

W  czwartek  od godz. 17.00 adoracja i nabożeństwo majowe.

W piątek Msza św. dla młodzieży i spotkanie dla klasy VIII.

W sobotę od godz. 15.00do 16.00 Sakrament Pokuty dla dzieci i rodziców przed uroczystością  I-wszej Komunii św.

W piątek i sobotę nabożeństwo majowe i Msza św. w kościele św. Jana.

W przyszłą niedzielę w naszej Parafii Uroczystość  I-wszej Komunii św. natomiast w Zborowskim o godz. 15.00 ks. bp Andrzej Czaja będzie udzielał naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby remontowe naszej Parafii, natomiast przed kościołem zbiórka „do puszek” na remont kościoła katedralnego w Opolu.

Serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim dobroczyńcom naszej wspólnoty.