/ Maj 29, 2022/ Ogłoszenia parafialne

Uroczystość

Wniebowstąpienia

Pańskiego

Do Mił. B. o dar życia w. dla + żony Trauty w 12-tą r. śm., dla ++ rodz. z obu stron, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodz.

9.30 PiP Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + męża, ojca  i dziadka Piotra dla ++ rodziców Teresy i Leona  i ++ teściów Anny i Franciszka, brata Ernesta i ++ z rodziny

11.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Józefa Polaczek w r. śmierci, rodziców z obu stron , brata Johana i Waldemara i dusze w czyśćcu cierpiące.
30.05.2022 r.  Poniedziałek   16.30

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Pawła Wasik w 30-ty dzień po śmierci i dla + syna Jana, oraz dla ++ Emilii i Wincentego, rodziców Róży i Jerzego Glenc i ciotki Hildegardy Glenc.

Do Bożej Op. i  KM z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże , a dla + męża, ++ rodziców z obu stron o dar życia.
31.05.2022 r.

Święto Nawiedzenia NMP

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Leona Fiirguth na pamiątkę urodzin i ++ z rodziny.

Do KM. o dar życia w. dla ++ rodziców, rodzeństwa i pokr. z obu stron. oraz do Bożej Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i bł. Boże w całej rodzinie.
01.06.2022 r.

Św. Justyna, męczennika.

W int. Sióstr.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Pawła na pamiątkę urodzin,  ++ rodziców z obu str., brata, siostry, szwagra i dla dusz w czyśćcu cierp, oraz z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodz.
02.06.2022 r.

O powołania kapłańskie i zakonne.

18.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w.  dla + męża Krzysztofa Wilczak, ++ rodziców  z obu stron i ++ z rodziny.
03.06.2022 r.

Św. Męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy

18.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodz. Krystyny i Janusza, chrzestnego Kazika, rodziców z obu stron i ++ z rodziny.
04.06.2022 r.

Nabożeństwo 1-wszej soboty miesiąca.

13.00 J Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla + Anny Speil w 30-ty dzień po śmierci.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia wiecznego dla + mamy Marii w kolejną r. śmierci i ojca Eryka.
05.06.2022 r.

Niedziela –

Uroczystość

Zesłania

Ducha

Świętego

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców Elżbiety i Antoniego, Anny i Ryszarda, dla ++ dziadków z obu stron, + wujka, oraz z prośbą o Bożą opiekę i bł. dla całej rodz.

Do Bożej Op. i MBNP z podziękowaniem  za otrzymane laski i z prośbą  o zdrowie i bł. Boże dla Marii i Janusza w 35-tą r. ślubu.

11.00 PiP Do Bożej Op. i MBNP z podziękowaniem  za otrzymane łaski i z prośbą  o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże  dla Anety i Bogdana w 25-tą r. ślubu.

Dzisiaj o godz. 15.00 w kościele św. PiP nabożeństwo majowe.

W dni powszednie Nabożeństwa majowe, a później czerwcowe o godz. 17.30 w kościele PiP, a w soboty w kościele św. Jana.

Okazja do przyjęcia Sakramentu Pokuty przed każdą Mszą św., a wieczorem przed nabożeństwem

W tym tygodniu przypada 1-wszy czwartek i piątek miesiąca.

W czwartek „Godzina św.” od godz. 17.00 do 18.00 w kościele parafialnym.

W 1-wszy piątek nabożeństwo do NSPJ rano i wieczorem przed Mszą św. wieczorem w  kościele parafialnym podczas nabożeństwa czerwcowego.

W piątek wieczorem o godz. 20.00 w Borkach Wielkich.

spotkanie dla młodzieży naszego dekanatu.

Nabożeństwo 1-wszej soboty miesiąca w kościele parafialnym o godz. 7.00, od godz. 9.00 odwiedziny chorych naszej parafii.

W sobotę (4.06) w katedrze opolskiej święcenia prezbiteratu.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Diecezji