/ Maj 24, 2022/ Ogłoszenia parafialne

22.05.2022 r.

VI Niedziela Wielkanocna

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Janusza Bator na pamiątkę urodzin.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane laski i z prośbą  o zdrowie i bł. Boże w rodzinie z ok. urodzin córki Kariny, syna Piotra, zięcia Piotra i siostrzenicy Katariny.

11.00 J Suma odpustowa ku czci św. Jana Nepomucena i Uroczystość rocznicy 1-wszej Komunii św.
23.05.2022 r.  Poniedziałek  18.00  PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ Anny i Piotra Lesik w kolejna r. śmierci.
24.05.2022 r.

NMP Wspomożycielki Wiernych

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodz. Manfreda i Anny Wieczorek, na pamiątkę ur. i ++ z rodziny.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca , rodz. z obu stron, 2 braci i bratową siostry z mężem, szwagra z żoną i bratankiem, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
25.05.2022 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Wiktora Koza na okoliczność pogrzebu zamiast kwiatów – od rodzin: Parkitny i Plata.

Do Mił. B. i KM o dar życia w. dla + żony Marii, dla ++ rodziców,  braci i dla + Karoliny.
26.05.2022 r.

Św. Filipa Neri, kapłana.

Za ++ kapłanów.

18.00 PiP Do Bożej Op i MBNP w  int. wszystkich Matek.
27.05.2022 r.

Do Bożej Op. z podz. za otrzymane  łaski i z prośbą o  zdrowie, bł. Boże i dary Ducha Świętego dla Kacpra Parkitnego w 18-tą r. urodzin.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Józefy Szostakiewicz w

7-mą r. śmierci, ojca Józefa, brata Marka i ++ z rodziny.

28.05.2022 r.

Do Bożej Op. i KM  z podziękowaniem  za otrzymane laski i z prośbą  o zdrowie i bł. Boże z okazji kolejnej r. urodzin, za + męża Gerarda, ++ rodziców z obu stron i

++ z pokr..

Do Bożej Op. z podz. za otrzymane  łaski i z prośbą o  zdrowie, bł. Boże i dary Ducha Świętego dla Martina  Huć w 18-tą r. urodzin.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Tadeusza Janik w 4-tą r. śmierci, ++ rodz. z obu stron, ++ z rodzin: Janik, Wiechoczek i Koziński, oraz z prośba o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
29.05.2022 r.

Niedziela Wniebowstąpienia

Pańskiego

Do Mił. B. o dar życia w. dla + żony Trauty w

12-tą r. śmierci, dla ++ rodziców z obu stron, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + męża, ojca  i dziadka Piotra dla ++ rodziców Teresy i Leona  i ++ teściów Anny i Franciszka, brata Ernesta i ++ z rodziny

11.00 PiP Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + męża Józefa Polaczek w r. śmierci, rodziców z obu stron , brata Johana i Waldemara i dusze w czyśćcu cierpiące.

Dzisiaj  przypada nasz odpust ku czci św. Jana Nepomucena współpatrona naszej parafii, dlatego „suma odpustowa”, o godz. 11.00 wraz z uroczystością rocznicy 1-wszej Komunii św. w kościele św. Jana.

Dzisiaj o godz. 15.00 w kościele św. Jana Koronka do Bożego Miłosierdzia, a nabożeństwo majowe na farskim ogrodzie.

Po południu Parafialna Rada Duszpasterska zaprasza na 1-wsze spotkanie odpustowe przy kawie na farskim ogrodzie.

Okazja do przyjęcia Sakramentu Pokuty przed każdą Mszą św.

W poniedziałek, wtorek i środę przypadają  dni krzyżowe, przez udział w procesjach błagalnych chcemy prosić Pana Boga  o dobre urodzaje.

W te dni o godz. 17.15 w kościele parafialnym rozpoczęcie procesji, podczas której także odprawiać będziemy nabożeństwo majowe. Msze św. wieczorne będą bezpośrednio po procesji.

W czwartek od godz. 17.00  adoracja Najświętszego Sakramentu.

Przyszła niedziela to  Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Diecezji.