/ Czerwiec 3, 2018/ Ogłoszenia parafialne

03.06.2018

IX zwykła

Do MSPJ z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i bł. B. , oraz za + męża i ++ z rodziny o dar życia wiecznego.

Do Mił. B. o dar życia wiecznego dla + męża Józefa Gordzielik w 4-tą r. śmierci i ++ z pokr.

Do B. Op.  z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i bł. B. w rodzinie, oraz za + męża i ojca Alojzego, ++ rodziców z obu stron, ++ z rodziny i pokr.,  o wieczną radość w Panu

04.06.2018

Do Mił. B. za + Jerzego Pilawa, ++ rodz. z obu stron i ++ z rodzin:  Pilawa, Dombek, Pluwacz i Kontny , oraz z prośbą o dar zdrowia i bł. Boże w rodzinie.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla   + Wandy Kulik w 1-wszą r. śm.

05.06.2018

Św. Bonifacego

Za ++ kapłanów.

18.00 J Do Mił. B. dar życia wiecznego  dla + matki Marii w 10-tą r. śmierci, oraz + ojca Eryka.

W int. Sióstr.

18.00 J Do Mił. B. za + męża i ojca Jerzego w 3-cią r. śmierci, siostrę Łucję, ++ rodziców z obu stron i ++ z rodziny, o dar życia w.

O dar nowych powołań.

18.00 J Do B. Op. i MBNP  z  podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Pauliny i Magdaleny z okazji urodzin.

Uroczystość

Najświętszego Serca Pana Jezusa

18.00 J Do Mił. Bożego w dar życia w. dla +  męża i ojca Jana Wróbel, rodziców z obu stron, braci, siostry, szwagierkę, szwagrów i siostrzenicę z mężem

Wspomnienie

Niepokalanego Serca NMP

Ślub : Dominiki Trojanowskiej i Michała Dryndy.

16.30 P

Do B. Op. i MBNP  z  podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże  z ok. 18-tej r. ur. Karoliny.

18.00 J Do Mił. B. za + Tomasza Sojka w r. śmierci, + syna Bogdana     i  ++  z rodziny,  o wieczną radość w Panu.
10.06.2018

X zwykła

Do Mił. B. o dar życia wiecznego dla + męża Jerzego, ++ rodziców z obu stron i ++ z rodziny.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża , rodziców z obu stron, siostry, braci, szwagierki, szwagrów i ++ z rodziny.

Msza św. chrzcielna  w int. Pauliny Chonisz z prośbą o Bożą opiekę, dar zdrowia, potrzebne łaski  i bł. Boże dla całej rodziny

Msza św. poślubna w int.:  Dominiki i Michała, oraz w int. Ich rodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze   zdrowie, Bożą opiekę i błogosławieństwo.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej Diecezji i  Seminarium Duchownego.

Przed kościołami dzisiaj zbiórka na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.

Dzisiaj Nabożeństwo czerwcowe o godz. 15,00 w kościele parafialnym

Nabożeństwa czerwcowe w tygodniu w kościele św. Jana po Mszy św. wieczornej, a w Oktawie Bożego Ciała także procesja.

Sakrament Pokuty i Pojednania przed każdą Mszą św.

We wtorek Msza św. dla dzieci szkolnych i spotkanie dla klas VI i VII.

W tym tygodniu przypada I-wszy czwartek miesiąca od godz. 17.00

Godzina Święta – adoracja w int. nowych powołań kapłańskich i zakonnych.

W piątek obchodzimy  Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

W sobotę Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

W piątek Msza św. dla młodzieży i spotkanie dla klas II i III gimnazjum.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby remontowe

naszej Parafii, czyli malowanie kościoła parafialnego.

ZAPOWIEDZI  PRZEDŚLUBNE

Tomasz Dziwis, zam. Kochcicach. i Ewelina Kołodziej, zam. w Molnej             – zap.  I

Kamil Fronczek zam. w Wachowie i Klaudia Wieczorek zam. w Sierakowie Śl  – zap. I