/ Czerwiec 11, 2018/ Ogłoszenia parafialne

UWAGA!!

ZE WZGLĘDU NA INTENSYFIKACJĘ PRAC MALARSKICH WSZYSTKIE MSZE ŚW W NIEDZIELĘ 17.06 ODBĘDĄ SIĘ W KOŚCIELE P.W. ŚW JANA

10.06.2018

X zwykła

Do Mił. B. o dar życia wiecznego dla + męża Jerzego, ++ rodziców z obu stron i ++ z rodziny.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża , rodziców z obu stron, siostry, braci, szwagierki, szwagrów i ++ z rodziny.

Msza św. chrzcielna  w int. Pauliny Chonisz z prośbą o Bożą opiekę, dar zdrowia, potrzebne łaski  i bł. Boże dla całej rodziny

Msza św. poślubna w int.:  Dominiki i Michała, oraz w int. Ich rodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze   zdrowie, Bożą opiekę i błogosławieństwo.

11.06.2018

Św. Barnaby Apostoła

Do Mił. B. dar życia wiecznego  dla  + Teresy Hofer                                                              od Róży Różańcowej P. Heleny Fiirgut.

12.06.2018

Do Mił. B. za + bpa Wacława Wyciska w 55 r. otrzymania przez Jego posługę Sakramentu Bierzmowania.

18.00 J Do Mił. B. dar życia wiecznego  dla + ojca Piotra Radziocha,    + matki Marianny i ++ z rodziny

Św Antoniego z Padwy kapłana i Doktora Kościoła

Nabożeństwo Fatimskie

Bł. Michała Kozala  biskupa i męczennika

Za dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 J Do B. Op. i MBNP  z  podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże  z okazji 75 r. urodzin Renaty , oraz o zdrowie bł. Boże dla całej rodziny.

18.00 J Do Mił. Bożego w dar życia wiecznego dla +  matki Leokadii Strzelczyk w 31 r. śmierci, + ojca i ++ z pokr.

16.06.2018

Ślub: Kingi Arndt i Michała Pietrzyk.

Do Mił. B. o dar życia w. dla  + Janusza Garusa w 2-gą r. śm.

2 dwóch braci, o wieczną radość w Panu, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

18.00 J – Do B. Op. o zdrowie i bł. Boże w rodzinie, oraz za + żonę Lidię, ++ rodziców z obu stron i wszystkich ++ z rodziny.
17.06.2018

XI zwykła

Do Mił. B. o dar życia w. dla  matki Gertrudy, + ojca Serafina, ++ braci, + Stanisława, oraz ++ z rodziny

Do Mił. B. o dar życia wiecznego dla + matki Jadwigi w 10-tą  roczn. Śmierci, + ojca Alfonsa i ++ z rodziny.

Do MSPJ i MBNP za + siostrę Marię Pietrzak na pamiątkę  Jej urodzin, + Jej męża i ++ z rodziny.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby remontowe  naszej Parafii.

Dzisiaj Nabożeństwo czerwcowe o godz. 16,00 w kościele parafialnym

Nabożeństwa czerwcowe w tygodniu w kościele św. Jana                                                           po Mszy św. wieczornej.

Sakrament Pokuty i Pojednania przed każdą Mszą św.

We wtorek Msza św. dla dzieci szkolnych i spotkanie dla klas VI i VII

W piątek Msza św. dla młodzieży i spotkanie dla klas II i  gimnazjum.

W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka „ do puszek „                                                  na Wydział Teologiczny w Opolu

ZAPOWIEDZI  PRZEDŚLUBNE

Tomasz Dziwis, zam. Kochcicach. i Ewelina Kołodziej, zam. w Molnej             – zap.  II

Kamil Fronczek zam. w Wachowie i Klaudia Wieczorek zam. w Sierakowie Śl  – zap. II