/ Luty 3, 2019/ Ogłoszenia parafialne

03.02.2019 r.

III zwykła

Do Mił. B. o dar życia wiecznego  dla ++ siostry Janiny, oraz jej męża Stefana.

Do Mił. B i MB  o dar życia w. dla  + Weroniki  i Józefa Kaczmarzyk, syna Józefa i córki Marii.
11.00 PiP Do B. Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie , bł. Boże i dary Ducha Świętego w rodzinie  z ok. 13-tej r. ślubu.

04.02.2019 r.

Do  Mił. B. i MB Gromnicznej o dar życia w. dla + ojca Brunona Woś w 5-tą r. śm., + matki Marii, teściów Heleny i Walentego Cierpioł , ++ z rodziny  i  pokr.
18.00 J Do Mił. Bożego i MB Miłosiernej o dar życia wiecznego dla + Marty Kwak.

05.02.2019 r.

Św. Agaty dziewicy i męczennicy

O Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców, teściów, brata, 3 szwagrów, ++ ciotki Marii, Marty, Gertrudy, Albiny z mężem i ++ z pokr. , oraz o  zdrowie i bł. B.
18.00 J Do Mił. B. o dar życia wiecznego  dla + męża i ojca Jana Wróbla, ++ rodziców z obu str., dziadków, braci, siostry, szwagierkę, szwagrów, siostrzenicę z mężem, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodz.

06.02.2019 r.

Św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników

W int. Sióstr

07.02.2019 r.

18.00 J  W  int. nowych powołań kapłańskich i zakonnych.

08.02.2019 r.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia wiecznego  dla + Stanisława Sosnowskiego w 30-ty dzień po śmierci.

09.02.2019 r.

Msza św. pogrzebowa do Mił. Bożego o dar życia w.  dla + w Niemczech Józefa Pilota.

Za + Jana Kulik w 30-ty dzień po śmierci, za ++. Krystynę Kulik, oraz  Jana i Henryka Michockich
18.00 J Za + ojca Konrada w 20-tą r. śm., + żonę Gertrudę, + brata Piotra i teścia Kazimierza, oraz o bł. Boże
10.02.2019 r.

IV zwykła

Do Mił. B. o dar życia w.  dla ++ Klary i Jerzego  Pietrzik , synowej  Doroty i wszystkich ++ z rodziny

Do Mił. B. o dar życia wiecznego dla ++ rodziców Marty  i Alojzego, ++ teściów, braci: Roberta, oraz Józefa w 1-wszą r. śmierci, szwagra, oraz o

zdrowie i bł. Boże w rodzinie

Msza św. z okazji Światowego Dnia Chorego dedykowana przez Parafialny Caritas naszym chorym , cierpiącym .

J Msza św. w języku niemieckim za + Wiktora  i wszystkich ++ członków DFK.

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Diecezji i Seminarium Duchownego w Opolu.

Sakrament Pokuty przed każdą Mszą św.

W poniedziałek po Mszach św. będzie udzielane błogosławieństwo św. Błażeja mające  nas zachować od choroby gardła i innego zła.

We wtorek po Mszach św. święcenie chleba i wody ku czci św. Agaty.

We wtorek Msza św. szkolna i spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

W tym tygodniu przypada I-wszy czwartek miesiąca

Od godz.17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do przyjęcia Sakramentu Pokuty.

W Piątek Msza św. dla młodzieży i spotkanie dla kandydatów do bierzmowania

Kolekta przyszłej  niedzieli przeznaczona jest na potrzeby remontowe nasze Parafii