/ Listopad 3, 2022/ Ogłoszenia parafialne

30.10.2022 r.

XXXI zwykła

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodz.: Jadwigi i Alfonsa, cioci Anny i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. B. w rodz.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i  z prośbą o zdrowie i bł. Boże w całej rodzinie, oraz o dar życia w. dla ++ rodziców, teściów i dziadków.

11.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla + Adelajdy Gaidas , oraz dla + męża Jerzego i dla ++ z rodziny.
31.11.2022 Poniedziałek 7.00

Do Mił. B. o dar życia w. dla + żony i matki Teresy w 2-gą r. śmierci, dla++ z rodziny z obu str., oraz o zdrowie i bł. Boże.

J Do Bożej Op. i MBR  z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże bł. dla Eweliny z okazji 18-tej r. ur.
01.11.2022 r.

Uroczystość Wszystkich Świętych

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Marty Łach.

Do Mił. B. i MB Miłosiernej o dar nieba dla + żony i matki Anny Kaczmarzyk i dla ++ z rodziny.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Gertrudy Bera i Lucjana Bera, oraz dla ++ z rodziny.

Modlitwa różańcowa z wypominkami.

Nabożeństwo za zmarłych  i procesja na cmentarz.

Msza św. za zmarłych w młodym wieku.
02.11.2022 r.

Dzień zaduszny

Msza św. na intencje Ojca św.

Różaniec z wypominkami.

Msza św. za dusze zalecane w wypominkach.

Różaniec z wypominkami.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + żony Krystyny, rodziców Marii i Edwarda Fijak, Heleny i Wiktora Flak, siostry Krystyny, szwagrów Józefa i Rudolfa Flak, oraz  Mariana Kaczmarek.
03.11.2022 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców. teściów i ++ z rodzeństwa.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Jana, rodz.: Gertrudę i Jana, teściów Gertrudę i Karola i wszystkich ++ z rodziny.
04.11.2022 r.

Św. Karola Boromeusza biskupa

Za ++ Parafian.

Do Mił. B. o dar życia w. dla  + żony Krystyny, dla ++ rodziców, teściów i ++ z rodzin: Koza i Czaja
05.11.2022 r.

Nabożeństwo 1-wszej soboty miesiąca.

Do Bożej Op. i MBNP z prośbą o dar powrotu do zdrowie i bł. Boże dla Julii, oraz o potrzebne  łaski dla Natalii z okazji ur.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla  + Eryka w kolejną r śmierci, mamy Marii, dla ++ Waleski i Jerzego i ++ z pokr.
06,.11.2022 r.

XXXII zwykła

Do Mił. Bożego o dar życia w. dla ++ rodz. Zofii i Piotra, oraz o zdrowie i bł. B. w rodzinie.

Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + ojca Tadeusza w kolejną r. śmierci, mamy Janiny, brata Jerzego, wujka Stefana i ++ z całej rodziny.

11.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża, ojca i dziadka Jerzego Werner w 2-gą r. śmierci, oraz o zdrowie i bł. B. w rodzinie.

Dzisiaj obchodzimy wspólną uroczystość,  rocznicę poświęcenia kościołów, które nie mają dokładnej daty tego wydarzenia, w tym gronie są też i nasze kościoły.

Nabożeństwo różańcowe dzisiaj  w niedzielę o godz. 15.00 w kościele parafialnym.

W przyszły wtorek przypada Uroczystość Wszystkich Świętych, dobrze by było, jak nas jeszcze uczono, skorzystać z Sakramentu Pokuty, aby można było w chrześcijański  sposób przeżyć to święto i  pomóc naszym zmarłym w drodze do nieba, zwłaszcza, kiedy Kościół daje możliwość obdarowania ich łaską odpustu, nawet zupełnego.

W listopadzie różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach, w dni powszednie o godz. 17.15 w kościele św. Jana, natomiast w  niedziele o godz. 15.00 w kościele parafialnym.

Okazja do przyjęcia sakramentu pokuty przed każdą Mszą św.

W tym tygodniu przypadają 1-wszy czwartek, piątek i sobota.

W 1-wszy czwartek Godzina święta od 16.45 do 17.15, a od godz. 17.15 do 18.00 różaniec z wypominkami.

W 1-wszy piątek nabożeństwo do NSPJ przed poranną Mszy św.

Nabożeństwo 1-wszej soboty miesiąca w kościele parafialnym o godz. 7.00, a od godz. 9.00 odwiedziny chorych naszej parafii.

Dbając o naturalne środowisko, o którym tak głośno, nie przynośmy na groby wszystkiego co jest modne, a właściwie nikomu nie potrzebne, a już najmniej naszym zmarłym. W naszym chrześcijańskim obyczaju pamiętajmy o modlitwie za zmarłych, Mszy św. im ofiarowanej, o Komunii św. dla nich przyjętej i o wypominkach.