/ Październik 25, 2022/ Ogłoszenia parafialne

23.10.2022 r.

XXX zwykła

Do Mił. B. i MBR o dar życia w. dla + matki Anny w 10-tą r. śm., ++ ojców Romana i Rudolfa i ++ z rodz.

Do Mił B.. o dar życia w. dla + męża Pawła na pamiątkę ur., dla ++ rodziców  z obu str. i ++ z rodz.

11.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla  ++ rodziców Agnieszki i Franciszka Skubala i ++ z rodziny.
24.10.2022 r.  Poniedziałek 7.00 J

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Włodzimierza.

J Do Mił. B. o dar życia w. dla + mamy Marty, ojca Józefa, dla + syna Szymona, i ++ z rodziny.
25.10.2022 r.

W int. ks. proboszcza – od Margaretek.

J Do Mił. B. i KR o dar życia w. dla + męża i ojca Edwarda w 16-tą r. śmierci, ++ rodziców z obu stron i ++ bliskich sercu.
26.10.2022 r.

Za dusze w czyśćcu cierpiące.

J Do Mił B. za + Łucję Kulesa w 5-tą r. śmierci.
27.10.2022 r.

Za ++ kapłanów.

18.00 J Do Bożej Op. i MBR  z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże bł. w rodzinie, oraz za ++ rodziców i rodzeństwo.
28.10.2022 r. Piątek

Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + Bronisławy Brol w 2-gą r. śmierci, ojców Józefa i Rudolfa kuzynki Kariny w 1-wszą r. śmierci, oraz dla +  cioci Anny z mężem.
29.10.2022 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Piotra w 30-ty dzień po śmierci i ++ z rodziny.

J Do Mił. B. o dar życia w. dla + Doroty Jurczok w

30-ty dzień po śmierci.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + Sławka Leś w 1-wszą r. śmierci.
30.10.2022 r.

XXXI zwykła

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców Jadwigi i Alfonsa, cioci Anny i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

Do Bożej Op. i MBR  z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże bł. dla całej rodziny, oraz o dar życia w. dla ++ rodziców, teściów i dziadków.

11.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla + Adelajdy Gaidas w

3-cią r. śmierci i dla + męża Jerzego.

Dzisiejsza niedziela jest Niedzielą Misyjną, która rozpoczyna Tydzień Misyjny, przede wszystkim niech to będzie czas modlitwy za misje.  kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na potrzeby misji św.

Przed nami ostatni tydzień wspólnej modlitwy różańcowej, którą możemy podjąć w tej ważnej dla Kościoła intencji misji św.

Dzisiaj w niedzielę w ramach obchodów Złotego Jubileuszu naszej Diecezji pielgrzymujemy do opolskiej katedry, niestety po rozpoczęciu tam prac archeologicznych, katedra jest całkowicie wyłączona z użytkowania, dlatego „katedralne spotkania” zostały przeniesione do kościoła seminaryjno-akademickiego początek Mszy św. o godz. 14.30.

Dlatego dzisiaj wspólnej modlitwy różańcowej nie będzie w dni powszednie modlimy się w kościele św. Jana o 17.30.

W poniedziałek po wieczornej Mszy św. nabożeństwo do św. Charbela.

W ostatnią niedzielę października, obchodzimy wspólną uroczystość,  rocznicę poświęcenia kościołów, które nie mają dokładnej daty tego wydarzenia, w tym gronie są też i nasze kościoły.

W sobotę przed  Uroczystość Wszystkich Świętych od godz. 8.00 Sprzątanie terenu wokół kościoła parafialnego do sprzątania zaproszeni są mieszkańcy Sierakowa. (bez Panoszowa i Molnej).

Sakrament Pokuty można przyjąć przed Mszą św., a wieczorem przed różańcem, czyli od godz. 17.00.