/ Maj 6, 2018/ Ogłoszenia parafialne

06.05.2018

PIĄTA

WIELKANOCNA

Do Mił. B. za ++ rodziców z obu stron, siostry: Teresę i Barbarę, bratową Sonię, brata Mariana, dwóch szwagrów i pok.

Do MBNP i św. Józefa o zdrowie i bł. B. w rodzinie, oraz za + mamę w 7-mą r. śmierci o dar życia wiecznego

Do Mił. B. i MB Łaskawej o dar nieba dla żony i matki Anny Kaczmarzyk w 4-tą r. śmierci.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Jana, siostry Łucji, ++ rodziców z obu stron i zmarłych z rodziny.

18.00 J Do Mił. B. za + męża, ojca i dziadka Karola Borowskiego w r. śm., syna Władysława, ++ rodziców i rodzeństwo, oraz o bł. B.

Św. Stanisława

Bpa i M.

Procesja i Msza św. o urodzaje

Do Mił. B. za + syna Damiana Kozińskiego w 1–szą  r. śmierci.

18.00 J Do Mił. B. za + męża i ojca, rodziców z obu stron, ++ z  pokr. i dusze opuszczone, oraz o zdrowie i bł. Boże  dla całej rodziny.

09.05.2018

Do K. Majowej o potrzebne łaski dla żyjących Sióstr i radość nieba dla ++  Sióstr  Róży Różańcowej pani Doroty Kulik.

Ślub : Łukasza Boreckiego Kornelii Sklorz

18.00 J Do KM  o  zdrowie i bł. B. dla żyjących i  i życie wieczne dla  ++ z  Róży Różańcowej p. Heleny Fiirgut  i o pokój na świecie.

Do B. Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą w domu pracy i podróży i bł. dla całej rodziny.

J Do KM za + matkę Gertrudę Pawlik w 4-tą r. śmierci ,za ++ rodzeństwo i pokr. o dar życia w., oraz o zdrowie i bł. Boże.

W int. Parafian

18.00 J – Do KM o powołania kapłańskie i zakonne, o pokój na świecie, oraz o bł. B. dla żyjących i życie w. dla++ sióstr z Róży Różańcowej p. Urszuli Mika

– Do KM o wieczną radość w Panu dla + Janiny Świstackiej w 20-tą rocznicę śmierci

12.05.2018

Do B. Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i bł. B. dla Marii Krawczyk z okazji 80-tej r. urodzin.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże dla Julii z okazji 18-tej r. urodzin, oraz za ++ dziadków i wujka Mariusza
18.00 J – Do KM za + ojca Romana w 11 r. śm., + ojca Rudolfa, mamę Annę  i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

– Za + męża i ojca Bernarda Widera w 2-gą r. śmierci, oraz za ++ rodziców z obu stron, o wieczną radość w Panu.

13.05.2018

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże dla Marty  z okazji r. urodzin.

– Do Mił. B. o dar życia w. dla  + Rudolfa Pietrucha w 1 r. śm.

– Do Mił. B. o dar życia w. dla + Sebastiana Lesika w roczn śm.

Uroczystość Pierwszej  Komunii świętej

Dzisiaj Nabożeństwo Majowe o godz. 15,00 w kościele parafialnym

Nabożeństwa Majowe w tygodniu w kościele św. Jana o godz. 17.30.

W poniedziałek , wtorek i środa przypadają dni krzyżowe, czyli procesje

błagalne do przydrożnych krzyży o błogosławieństwo dla naszej pracy i dobre

urodzaje. Zgodnie z życzeniem  pójdziemy procesją w obie strony.

W poniedziałek i środę wyruszamy z kościoła św. Jana o 17.15 idziemy aż do

Krzyża  przy ul Osiedlowej i po modlitwach przy krzyżu wracamy do kościoła          i później będzie Msza św.

We wtorek procesja będzie rano o godz. 7.00 z kościoła i Msza św. po procesji

We wtorek obchodzimy  Uroczystość  św. Stanisława , biskupa i

męczennika, Głównego patrona Polski

We wtorek Msza św. dla dzieci szkolnych i spotkanie dla klas VI i VII.

We wtorek o godz. 16.30 w kościele św. Anny w Oleśnie spotkanie dla młodzieży ,         która  w sobotę 12 maja ma   przyjąć Sakrament Bierzmowania.

W środę i czwartek po Mszy św. wieczornej Sakrament Pokuty i Pojednania

przed Uroczystością  Pierwszej Komunii świętej

W piątek Msza św. dla młodzieży i spotkanie dla klas II i III gimnazjum.

Kolekta przyszłej niedzieli na potrzeby remontowe naszej Parafii

W przyszłą niedzielę Nabożeństwo Majowe o godz. 16.00

1. maja 2018 r. odbędzie się zbiórka elektrośmieci, ale adres ich odbioru trzeba

zgłosić  w Urzędzie Gminy Ciasna