/ Maj 13, 2018/ Ogłoszenia parafialne

13.05.2018

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże dla Marty  z okazji r. urodzin.

– Do Mił. B. o dar życia w. dla  + Rudolfa Pietrucha w 1 r. śm.

– Do Mił. B. o dar życia w. dla + Sebastiana Lesika w roczn. śm.

11.00 PiP Uroczystość Pierwszej  Komunii świętej

Msza św. w int. Dzieci komunijnych, oraz Ich rodzin.

Do Mił. B. za + Piotra Lesika w 3 r. śmierci i Jego żonę Annę

18.00 PiP Nabożeństwo Fatimskie. ( o godz 17.30 różaniec i wezwania do MB).

Do B. Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i bł. B. i dary Ducha Świętego w rodzinie córki i synów

, oraz za + córkę Sylwię i męża Jerzego.

18.00 PiP Do Mił. B. za + męża  Franciszka, syna Henryka, oraz za ++ z rodzin Jasionek i Baron.

Do Mił. B. za + Alojzego Brzęczek w 30-ty dzień po śmierci

18.00 PiP Do KM  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze  zdrowie i bł. Boże . z okazji 70-tej r. urodzin Zofii, oraz za + matkę Natalię w 30-tą r. śmierci i zmarłych z rodziny.

Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla + Rajmunda.

18.00 PiP Do KM za + matkę Helenę w 17 r. śm., ojca Franciszka, wujka Roberta, ciocię Łucję, i ++  babcie z obu stron, o dar życia w.

Do Mił. B. za + Jerzego Imiołczyka w 3 r. śm. i + syna Stefana.

18.00 PiP Do Mił. B. za + matkę Gertrudę w r. śm., ++ braci, siostrę, ++ z rodziny i dusze opuszczone, o dar życia wiecznego.

19.05.2018

Do św. Anioła Stróża w int. Natalii Sosnowskiej w 1-wszą r. ur.   z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla Niej, rodziców , chrzestnych , oraz  dla całej rodziny .

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże  z okazji 40-tej r. urodzin  Gabrieli.

Do B. Op. i MB z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. B. w domu i pracy  z ok. 50-tej r. urodzin Alfreda Zajonc.

18.00 J – Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o

dalsze zdrowie i opiekę Bożą w rodzinie, oraz za + matkę Marię  + ojca Jana na pamiątkę ur. i za ++ dziadków z obu stron.

– Msza św. poślubna Kornelii Sklorz i Łukasza Boreckiego z podz. za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą, zdrowie i bł. Boże dla rodzin, także z okazji kolejnej rocznicy ślubu Sylwii i Alfreda.

20.05.2018

UROCZYSTOŚĆ

ZESŁANIA

DUCHA

ŚWIĘTEGO

Do KM o zdrowie i bł. Boże w rodzinie z okazji urodzin, oraz za + męża Gerarda, rodziców, teściów, braci i ++ z rodziny.

– Do B. Op i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie , potrzebne łaski, dary Ducha Świętego, dobry wybór drogi życiowej dla Julii z ok. 18-tej r. urodzin.

– Za ++ rodz. z obu stron + matkę Annę na pamiątkę urodzin, + ojca Józefa w 50-tą r. śm., matkę Ludwikę, ojca Józefa i ++ z rodz.

PiP Do KM. o dar życia wiecznego   dla  + Kazimierza Bedlechowicza ,  ++ rodziców, wnuka Daniela i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. B.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby remontowe naszej Parafii

Dzisiaj Nabożeństwo Majowe o godz. 16,00 w kościele parafialnym

Nabożeństwa Majowe w tym tygodniu z racji „ białego tygodnia ”

w kościele parafialnym o godz. 17.30      ( w sobotę u św. Jana).

W poniedziałek  Nabożeństwo Fatimskie.

O godz. 17.30 różaniec i Wezwania do Matki Bożej, a później Msza św. i procesja

W poniedziałek obchodzimy  Święto św.  Macieja Apostoła

Wszystkie dzieci uczestniczą w tym tygodniu w Nabożeństwie Fatimskim.

W piątek Msza św. dla młodzieży i spotkanie dla klas II i III gimnazjum.

W przyszłą niedzielę Nabożeństwo Majowe o godz. 15.00

1. maja 2018 r. odbędzie się zbiórka elektrośmieci, ale adres ich odbioru trzeba

zgłosić  w Urzędzie Gminy Ciasna.

19 maja (sobota) przy remizie OSP w Sierakowie Śl.  badania mammograficzne.

ZAPOWIEDZI  PRZEDŚLUBNE

Damian Sklorz, zam. Sierakowie Śl. i Martyna Scholz, zam. w Gwoździanach  – zap   II