/ Wrzesień 8, 2020/ Ogłoszenia parafialne

06.09.2020 r.

XXIII zwykła

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + teścia Pawła w 15-tą r. śmierci, oraz męża Bernata i rodziców.

Do  Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców  Heleny i Czesława, dla + ojca Jana w kolejną r. śmierci i wszystkich ++ z rodziny.

Do Mił. B. za + ojca Stanisława w rocznicę  jego śmierci,

+ matkę Janinę i brata Władysława, oraz ++ teściów Natalię i Stanisława Kierat.

13.00 J Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodz. z ok. 30-tej r. ślubu Leokadii i Eugeniusza, oraz o obfite łaski sakramentu  chrztu św. dla Zuzanny.
07.09.2020 r.  Poniedziałek

Do Mił. Bożego o dar życia w. dla  + Jacka wręczyckiego – na okoliczność śmierci i pogrzebu od cioci Haliny z rodziną

18.00 PiP Do Mił. Bożego o dar życia w. dla  + Teodora w 12-tą r. śmierci, dla + żony Rity, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodz.
08.09.2020 r.

Święto Narodzenia NMP

18.00 PiP We wszystkich intencjach o które prosi Matka Boża w różnych objawieniach.
09.09.2020 r.

7.00   J

Za  dusze w czyśćcu cierpiące

18.00 PiP Do  Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Piotra Radzioch w r. śm, mamy Marianny, ojca Wiktora  i wszystkich ++ z rodz.
10.09.2020 r.

W int. Sióstr

18.00 PiP Do Mił. Bożego o dar życia w. dla  + Jacka wręczyckiego – na okoliczność śmierci i pogrzebu od rodziny Zenona Zając
11.09.2020 r.

7.00    J

Za ++ kapłanów.

18.00 PiP Do  Mił. B. o dar życia w. dla + matki Teresy w 16-tą r. śmierci, ojca Alfreda i syna Kamila
12.09.2020 r.

Do Bożej Op. z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla Jadwigi Dombek z okazji 80-tej r. urodzin, oraz o zdrowie i bł. Boże dla całej rodziny.

Do Bożej Op. z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla Gabrieli i Bernarda  Przywara z okazji 25-tej r. ślubu.

18.00 J Do  Mił. B. o dar życia w. dla + żony w 12-tą r. śm., dla ++ rodziców i rodzeństwa z obu stron, oraz o dalsze zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
13.09.2020 r.

XXIV zwykła

Za + matkę Reginę, ojca Konrada, teścia Mieczysława i wszystkich ++ z rodziny z obu stron

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodz., oraz za ++ rodziców Gertrudę i Franciszka i wszystkich ++ z rodziny Kępa

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + rodziców Teresy i Jana, i rodzeństwo i pokr., oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

P Za + męża i ojca Andrzeja Szwed w 4-tą r. śm., + ojca Teodora Borecki w 20-tą r. śm. za + matkę Łucję, oraz o zdrowie i bł. Boże, oraz  opiekę MB dla całej  rodziny.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby Diecezji i Seminarium Duchownego w Opolu,

Sakrament Pokuty sprawowany jest przed każdą Mszą św.

We wtorek po Mszach św. święcenia ziarna pod zasiew.

W czwartek od 17.00 do 18.00  adoracja Najświętszego Sakramentu

W piątek o godz. 19.00 próba dla kandydatów do  przyjęcia sakramentu bierzmowania

Tradycyjne wrześniowe Pielgrzymki Jubilatów Małżeńskich jakie były organizowane przez naszego biskupa zostały odwołane i przeniesione na Uroczystość św. Rodziny, czyli 27 grudnia 2020 r.

Kolekta przyszłej  niedzieli przeznaczona jest na potrzeby remontowe naszej Parafii.

W przyszłą niedzielę, przed kościołem  zbiórka „do puszek”  na remont katedry w Opolu.

W przyszłą sobotę i niedzielę obchody kalwaryjskie ku czci Podwyższenia Krzyża Pańskiego na Górze św. Anny.

W związku z pandemią koronawirusa obowiązuje w kościele noszenie masek zakrywających usta i nos, albo zasada dystansowania się.