/ Czerwiec 7, 2020/ Ogłoszenia parafialne

Uroczystość

Trójcy

Przenajświętszej

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę B., zdrowie i bł. Boże w rodz.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę B., zdrowie i bł. Boże w rodzinie, oraz za ++ rodziców, rodzeństwo i pokr.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą, dary Ducha Świętego zdrowie i bł. Boże  dla Pauliny w 14-tą r. urodzin.
08.06.2020 r.  Poniedziałek Św. Jadwigi Królowej 7.00

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Adolfa Gordzielik w 6-tą r. śmierci i ++ rodziców.

18.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Piotra Radzioch na pamiątkę urodzin, dla mamy Marianny, + ojca Wiktora i ++ z rodziny.
09.06.2020 r.

7.00 J Za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla + matki Anny Marii Huć na pamiątkę urodzin, + Herberta Michalika, wujka Jerzego, syna Rafała, oraz  o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
10.06.2020 r.

W int. dobroczyńców Parafii.

18.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Norberta, rodziców, teściów, Agnieszkę i Pawła, ++ sióstr, braci , szwagierek, szwagrów i wszystkich ++ z rodziny
11.05.2020 r.

Uroczystość Bożego Ciała

W int. Parafian

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane laski i z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże z okazji 60-tej r. ur.
12.06.2020 r.

Do Mił. B. za + ks. bpa Wacława Wyciska w kolejną rocznicę przyjęcia sakramentu bierzmowania.

18.00 PiP Nabożeństwo Fatimskie
13.06.2020 r.

Św. Antoniego z Padwy kapłana i doktora Kła.

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + Janusza Garusa w 4-tą r. śmierci

Do MSPJ i MB  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Bożą opiekę  błogosławieństwo, oraz  dary Ducha Świętego dla Sebastiana w 18-tą r. urodzin.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca , dla ++ rodziców, teściów,  2 braci, szwagra, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
14.06.2020 r.

XI niedziela

Zwykła

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + Jerzego Michalika na okoliczność śmierci i pogrzebu od Krystyny Gohli.

Do Bożej Op. z podz. za wszystkie otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże z ok. urodzin babci i wnuka Piotra.

11.00 PiP Do św. Anioła Stróża o Jego opiekę, zdrowie  i bł. Boże dla Jakuba Pietrzak   w 1-wszą rocznicę  ur., oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinach Pietrzak i Gaida.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby Diecezji i naszego Seminarium Duchownego w Opolu.

Codzienna wspólna adoracja Najświętszego Sakramentu odbywa się w kościele parafialnym przed wieczorną Mszą św. od godz. 17.00 – 18.00 adoracja i nabożeństwo czerwcowe.

W dni powszednie  nabożeństwa czerwcowe o godz. 17.30, a w niedzielę o  godz. 15.00 w kościele parafialnym.

W czwartek przypada Uroczystość Bożego Ciała, ponieważ zniesiono limity uczestniczących w liturgii, procesja odbędzie się w zwyczajnym układzie. Przygotowujemy więc ołtarze przystrajamy trasę przejścia procesji, nasze domy, oraz z  zachowaniem ostrożności uczestniczymy w procesji, jak dawniej.

W oktawie Bożego Ciała procesje Eucharystyczne wokół kościoła.

W kościołach i placach przykościelnych obowiązuje noszenie masek zakrywających usta  i nos.

W sobotę odwiedziny chorych dla chętnych

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Remontowe naszej Parafii.

W przyszłą niedzielę po „sumie” spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do przyjęcia 1-wszej Komunii św.

Wszystkim dobroczyńcom naszej Parafii serdeczne „Bóg zapłać”.