/ Czerwiec 15, 2020/ Ogłoszenia parafialne

14.06.2020 r.

XI niedziela

Zwykła

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + Jerzego Michalika na okoliczność śmierci i pogrzebu od Krystyny Gohli.

Do Bożej Op. z podz. za  otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i bł. B. z ok. ur. babci i wnuka Piotra.

Do św. Anioła Stróża o Jego opiekę, zdrowie  i bł. Boże dla Jakuba Pietrzak   w 1-wszą rocznicę  ur., oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinach Pietrzak i Gaida.
15.06.2020 r.  Poniedziałek 7.00

Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + ojca Nikodema i szwagra Marka w 28-mą r. ich śm. dla + matki Marty, męża Tadeusza, zięcia Ernesta, babci Jadwigi i ++ z rodziny

18.00 PiP Z podz. Panu Bogu za wszystkie otrzymane łaski i prosząc przez wstawiennictwo NMP i św. ojca Pio o zdrowie opiekę i bł. Boże dla syna Mateusza z ok. urodzin.
16.06.2020 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Róży Jurczok na okoliczno,

śmierci i pogrzebu – od mieszkańców ul. Stawowej.

18.00 PiP Do B Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o  zdrowie i bł. Boże  dla Ani i Wojciecha w 10-tą r. ślubu, oraz o opiekę Bożą dla dzieci.
17.06.2020 r.

Św. Brata Alberta

Chmielowskiego

W int. Parafian

18.00 PiP Do Bożej Op. i MBNP, św. Jana Pawła II i Sługi Bożego kard, S. Wyszyńskiego o  łaskę zdrowia, dar Bożej opieki  i pomocy, oraz wszelkie błogosławieństwo .
18.05.2020 r.

W int. Sióstr

Do B Op.i MB z podz. za otrzymane łaski z prośbą o  zdrowie i bł. Boże  z ok. rocznicy  urodzin Małgorzaty, oraz za + mamę Martę, o dar życia wiecznego.
19.06.2020 r.

Najświętszego Serca Pana Jezusa

7.00 J Za ++ kapłanów

18.00 PiP Do  Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca , Jana Wróbel,++ rodziców, teściów, dziadków, braci, siostry, szwagierkę, szwagrów, oraz o zdrowie i bł. B. w rodz.
20.06.2020 r.

Niepokalanego Serca NMP

Do Bożej Op i MBNP  z podz. za dar zdrowia i otrzymane łaski i z prośbą o potrzebne łaski dla taty Władysława z okazji 69-tej r. urodzin.

Do Mił. B. za + Krystyny Nowak w 30-ty dzień po śmierci

18.00 J Do Bożej Op.  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże  z ok. urodzin, oraz za ++ rodz. Helenę i Franciszka, wujka Roberta ciocię Łucję i babcie z obu str.
21.06.2020 r.

XII niedziela

Zwykła

Do Mił. B. i MBNP o dar życia w. dla + mamy Józefy w kolejną r. śmierci, oraz dla jej zmarłych sióstr.

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodz. z okazji  24-tej r. ślubu, oraz 50-tej r. urodzin męża.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + matki Gertrudy, ojca Serafina, braci i ++ z rodziny.

12.30 J Do Bożej Op i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodz. z okazji  45-tej r. ślubu Ewy i Grzegorza, oraz o powrót do zdrowia w pewnej int.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby remontowe naszej Parafii

Codzienna wspólna adoracja Najświętszego Sakramentu odbywa się w kościele parafialnym przed wieczorną Mszą św. od godz. 17.00 – 18.00 adoracja i nabożeństwo czerwcowe.

W dni powszednie  nabożeństwa czerwcowe o godz. 17.30, a w niedzielę o  godz. 15.00 w kościele parafialnym.

Do czwartku przeżywamy  oktawę Bożego Ciała, procesje Eucharystyczne w ramach nabożeństwa czerwcowego

W kościołach i placach przykościelnych obowiązuje noszenie masek zakrywających usta  i nos

W sobotę o d godz. 8.00 sprzątanie terenu wokół kościoła parafialnego przed odpustem

Wszystkim dobroczyńcom naszej Parafii serdeczne „Bóg zapłać”.