/ Kwiecień 11, 2018/ Ogłoszenia parafialne

08.04.2018

MIŁOSIERDZIA

BOŻEGO

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Józefa Piecka w 39 r. śm, matki Teresy, rodziców Heleny i Edmunda Losse , oraz  ++ z rodziny.

9.30 PiP Do  Mił. B. o dar życia wiecznego dla + ojca Tadeusza na pamiątkę urodzin dla + matki Janiny, brata Jerzego i ++ z pokr.

Do  Mił. B. o dar życia wiecznego dla ++ rodz. Józefa i Janiny.

15.00 PiP Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

09.04.2018

Do Mił. B. o pokój duszy dla  zmarłej  40 lat temu teściowej Anny Fiirgut,  męża Leona, ++ z pokr., oraz o zdrowie i bł. B.

Do Mił. B.o dar życia w. dla  + męża i ojca Erwina w 14 r. śm. ++ rodziców z obu stron, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

18.00 J Do Mił. B. i MBNP z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla rodziny, a dla zmarłych o radość nieba.

Do Mił. B. za + męża Ernesta 10-tą r. śm.,++ teściów i wszystkich zmarłych z rodziny.

18.00 J Do Mił. B. za ++ rodz. Marię i Eryka oraz Waleskę  i Jerzego.

11.04.2018

Do Mił. B. za + matkę Agnieszkę, ojca Karola, teściów Agnieszkę i Pawła, męża, siostry, szwagierki, szwagrów i ++ z.

18.00 J Do B. Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze  zdrowie  i bł. Boże  z okazji 91-ej r. urodzin Jerzego, oraz za + żonę Klarę, ++ rodziców i ++ z rodziny.

Do Mił. B. za + żonę i matkę Martę Kasprzyk w 6-tą r. śmierci,++ rodziców z obu stron 3 szwagrów, szwagierkę, siostrę i 2 braci.

18.00 J Do Bożej Op. i MBNP z prośbą o zdrowie, dary Ducha  Świętego i bł. Boże dla wnuczek i wnuków

Do Mił. B. za + Wiesławę Kubat – od sąsiadów

18.00 J Do Mił. B. za + matkę Mariannę Radzioch na pamiątkę ur., ++ ojców Piotra i Wiktora oraz ++ z rodziny.

14.04.2018

J Do B. Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze , zdrowia i bł. Boże  z okazji 90-tej r. ur. Hildegardy Kempa, oraz za + męża Jana i zmarłych z rodziny

Do B. Op. i MB z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze , zdrowia i bł. Boże  dla  z okazji 60-tej r. ur. Leona Wiendlocha

Do B. Op. i MB z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze , zdrowia i bł. Boże  dla  z okazji 40-tej r. ur. Anny Parkitny.

Do B. Op. i MB z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze , zdrowia i bł. Boże  dla  z okazji 18-tej r. ur. Karoliny Fal .

18.00 J Do Mił. B. i MBNP z podz. za otrzymane laski i z prośbą o dalsze zdrowie i bł. B. w rodzinie, oraz za + żonę Irmgardę  z okazji  ur., ++ rodz. z obu stron, ++ z pokr. i dusze opuszczone.
15.04.2018

TRZECIA

WIELKANOCNA

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Józefa, ++ rodziców, teściów, siostry i wnuka , oraz o zdrowie i bł. Boże.

PiP Za + Jerzego Majchrzak w kolejną r. śmierci, ++ rodziców, teściów i ++ z rodziny, o wieczny spokój ich duszy.

PiP Do Mił. B. za ++ rodz. Annę i Pawła, teściów Marię i Piotra i ++ z rodziny o w. radość w P, oraz o zdrowie i bł. B. w rodz.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby remontowe parafii.

Po sumie spotkanie dla rodziców i dzieci komunijnych.

Dzisiaj o godz. 15.00 w kościele PiP  Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

W poniedziałek obchodzimy liturgiczną Uroczystość Zwiastowania

Pańskiego przesunięta ze względu na Oktawę Zmartwychwstania Chr.

We wtorek Msza św. dla dzieci szkolnych i spotkanie dla klas VI i VII.

W czwartek od godz. 17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

W piątek Msza św. dla młodzieży i spotkanie dla klas II i III gimnazjum.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby „Caritas” Diecezji.

W poniedziałek w Ciasnej badania mammograficzne (obok hali sportowej).

W poniedziałek  09. 04. 2018r. spotkanie obok dworca PKP w Sierakowie Śl.

dla mieszkańców ul. Dworcowej i Słonecznej związane z remontem tych ulic.