/ Październik 10, 2023/ Ogłoszenia parafialne

Do Mił. B. o dar życia w.  dla ++ rodziców: Teresy i Jana i

++ z rodziny

Do Mił. B. o dar życia w.  dla + ojca Mariana Sławińskiego

w 4-tą r. śmierci i dla + mamy Eryki..

Do  Mił. B. o dar życia w dla + ojca Augustyna,   oraz z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

P Do Mił. B. o dar życia w. dla  + ojca Eugeniusza Glinka w

6-tą r. śmierci i dla ++ z rodziny.

09.10.2023 r.

Do Mił. B. i MBR o dar życia  w dla + ojca Brunona Woś na pamiątkę urodzin, + matkę Marię, teściów Helenę i Walentego, + brata Gerarda, wujka Karola i ++ z rodziny.

Do MBR o łaski potrzebne w rodzinach Róż Różańcowych P. H. Fiirguth i dar życia w. dla zmarłych, oraz o pokój i ustanie konfliktów zbrojnych na świecie.
10.10.2023 r.

Za + męża w 10-tą r. śmierci, ++ rodziców  z obu stron, braci Ernesta i Józefa, ciotkę Wiktorię, ++ z rodz. i dusze op., oraz o zdrowie i bł. B. w rodzinie.

Pogrzeb + Stanisławy Gruca

Do MBR o łaski potrzebne w rodz. Róż Różańcowej

P. K. Sosnowskiej i dar życia w. dla zmarłych.

11.10.2023 r.

Do Mił. B. i MB Miłosiernej o dar życia w. dla

+ ojca Jana

Pogrzeb + Waldemara Ploski

J Do MBR o łaski potrzebne w rodzinach Róż Różańcowych z Molnej, o dar życia w. dla zmarłych, o powołania kapłańskie i zakonne, oraz o pokój na świecie.
12.10.2023 r.

Do Mił. B. i MB Miłosiernej o dar życia w. dla + Joanny Wojsa na okoliczność śmierci i pogrzebu.

Do Mił. B. za + syna  Adama w 13 -tą r. śmierci, oraz za ++  Mariusza i Sławomira.
13.10.2023 r.

Św. Honorata Koźmińskiego kapłana

Nabożeństwo fatimskie.

14.10.2023 r.

Ślub: Sandry Obruśnik i Grzegorza Kaczmarek

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Stanisława Bator na okoliczność. śmierci i pogrzebu – od sąsiadów.

18.00 J Do Bożej Op. i MB Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski i  z prośbą o zdrowie dary Ducha Świętego i Boże bł. dla całej rodziny.
15.10.2023 r.

XXVIII zwykła

Do Mił. B. o dar życia w. dla + matki Małgorzaty w 10-tą r. śmierci, ojca Jana, dziadków: Jadwigę i Ignacego, Magdaleny i Rafała, oraz o zdrowie i bł. Boże  w rodzinie.

Do Bożej Op. i MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o  zdrowie i bł. B. dla Gizeli i Marcina Włoch w 20-tą r. ślubu.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + matki Anny w 35 r. śmierci, ojca Pawła, brata Jana, dla ++ teściów i ++ z rodz., oraz z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby remontowe naszej parafii

Dzisiaj o godz. 15.00 w kościele parafialnym nabożeństwo różańcowe, w dni powszednie różaniec w kościele św. Jana o godz. 17.30.

Okazja do przyjęcia Sakramentu Pokuty przed każdą Mszą św.

W czwartek od godz. 17.00 do 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu

W piątek o godz. 17.30 w kościele PiP nabożeństwo fatimskie.

Przyszłą niedzielę przeżywamy jako Niedzielę Papieską, chcemy nie tylko przypomnieć postać i nauczanie św. Jana Pawła II, ale też upomnieć się o Jego świętość i dzieło Jego życia, tak ważne dla świata.

Przed kościołem tradycyjnie zbiórka „do puszek” na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia wspierającą młodzież zdolną i niezamożną z małych miejscowości, która ma stanowić  pomnik św. Jana Pawła II.

Msze św. dla wszystkich dzieci uczęszczających do szkoły we wtorki o godz. 18.00 w kościele św. Jana.

Klasy starsze, w ramach przygotowania do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania mają swoje spotkania w poszczególne, wyznaczone dla nich dni: w środy klasa VI, w czwartki klasa VII i w piątki klasa VIII.