/ Październik 15, 2023/ Ogłoszenia parafialne

15.10.2023 r.

XXVIII zwykła

Do Mił. B. o dar życia w. dla + matki Małgorzaty w 10-tą r. śmierci, ojca Jana, dziadków: Jadwigę i Ignacego, Magdaleny i Rafała, oraz o zdrowie i bł. Boże  w rodzinie.

Do Bożej Op. i MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o  zdrowie i bł. B. dla Gizeli i Marcina Włoch w 20-tą r. ślubu.

PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla + matki Anny w 35 r. śmierci, ojca Pawła, brata Jana, dla ++ teściów i ++ z rodz., oraz z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
16.10.2023 r.

Św. Jadwigi  Śląskiej

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + syna Norberta, dla + zięcia, rodziców z obu stron, dla ++ braci, siostry z mężem, 3 szwagrów i szwagierki, oraz  z prośbą o zdrowie bł. Boże w całej rodzinie.
17.10.2023 r.

Św. Ignacego Antiocheńskiego

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Gerarda Woś

na okoliczność śmierci i pogrzebu.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + matki Klary Kasprzyk w 22 r. śmierci ojca Józefa, męża Mariana, brata i ++ z rodziny.
18.10.2023 r.

Św. Łukasza Ewangelisty

Do Mił. B. i MBR o dar życia w. dla ++ rodziców Karola i Elfrydy teściów, , brata, siostry, 4 szwagrów dla ++ ciotek: i pokr., oraz z prośbą o zdrowie i bł. B. w rodzinie.

J Do Mił. B.  o dar życia w. dla + syna Romana w 5-tą r. śm., dla ++ rodz. obu stron i  ++ z rodz.
19.10.2023 r.

Do Mił. B. i MBR o dar życia w. dla + matki Heleny, rodziców z obu stron, + Barbary i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

Do Mił. B. i MBR o dar życia w. dla  + mamy Teresy  i

+ mamy Eryki w kolejną r. śmierci.

20.10.2023 r.

Do Mił B.. o dar życia w. dla + Waldemara Wąsik w 30-ty dzień po śmierci.

J Do Mił. B. i MBR o dar życia w. dla ++ ojców Herberta Michalik i Gerarda Jarząbek, szwagra Jerzego Huć++ chrzestnych  Elżbiety i Bernarda Michalik, ++ dziadków.
21.10.2023 r.

Do Bożej Op. i MB z podz. za otrzymane łaski i  z prośbą o zdrowie i Boże bł. dla Olafa  z okazji 50-tej r. urodzin.

18.00 J Do Mił. B. i MBR o dar życia w. dla + matki Anny w 11-tą r. śmierci, ++ ojców Romana i Rudolfa i ++ z rodziny.
22.10.2023 r.

XXIX zwykła

Msza św. dziękczynna za dar św. Jana Pawła II z prośbą o  wstawiennictwo za dzisiejszym światem

Do Mił B.. o dar życia w. dla + Stanisława Jelonek w

1-szą r. śmierci.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o  zdrowie i bł. B. dla Damiana z okazji kolejnej r. urodzin.

Do Bożej Op. i św. Anioła Stróża z prośbą o B. opiekę, zdrowie i bł. z ok. przyjęcia Sakramentu chrztu św. Kai Respondek, oraz o zdrowie i bł. Boże dla rodziców, chrzestnych i dziadków.

Dzisiaj o godz. 15.00 w kościele parafialnym nabożeństwo różańcowe, w dni powszednie różaniec w kościele św. Jana o godz. 17.30.

Okazja do przyjęcia Sakramentu Pokuty przed każdą Mszą św.

W czwartek od godz. 17.00 do 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu

Dzisiejszą niedzielę przeżywamy jako Niedzielę Papieską, chcemy przypomnieć postać i nauczanie św. Jana Pawła II.

Przed kościołem tradycyjnie zbiórka „do puszek” na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia wspierającą młodzież zdolną i niezamożną z małych miejscowości, która ma stanowić  pomnik św. Jana Pawła II.

Przyszłą  niedzielę będziemy obchodzić jako Niedzielę Misyjną, rozpoczynającą Tydzień Misyjny, który jest zachętą do modlitwy w tej intencji misji św.

Kolekta tej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby misji św.

W przyszłą niedzielę odbywa się liczenie wiernych uczestniczących we Mszy św., oraz przyjmujących Komunię św.

Msze św. dla wszystkich dzieci uczęszczających do szkoły we wtorki o godz. 18.00 w kościele św. Jana.

Klasy starsze, w ramach przygotowania do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania mają swoje spotkania w poszczególne, wyznaczone dla nich dni: w środy klasa VI, w czwartki klasa VII  i w piątki klasa VIII.