/ Sierpień 11, 2020/ Ogłoszenia parafialne

09.08.2020 r.

XIX zwykła

Do  Mił. Bożego o dar życia w. dla + męża i ojca Alfonsa w 3-cią r. śmierci.

9.30 PiP Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. i opiekę Bożą dla Dariusza i wnuczki Mai z ok. ich urodzin.

11.00 PiP Do Bożej Op. i MBNP  z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie, oraz w rodzinach córek i syna.
10.08.2020 r.  Poniedziałek

Św. Wawrzyńca diakona i męczennika

Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + męża i ojca Romana i dla ++ rodziców z obu stron.

18.00 PiP Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże z okazji kolejnej  r. ur.
11.08.2020 r.

Św. Klary dziewicy

Do Bożej Op. MBNP, św. Judy Tadeusza, św. Rity i św. Charbela o pomoc w trudnej sprawie, oraz o łaski Ducha Świętego, zdrowie i pokój w rodzinie
18.00 PiP Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + ojca  Pawła na pamiątkę jego urodzin
12.08.2020 r.

W int. Parafian

18.00 PiP Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + Jerzego Czok i Marii Sklorz i wszystkich ++ z rodziny z obu stron.
13.08.2020 r.

W int. Sióstr

18.00 PiP Nabożeństwo fatimskie
14.08.2020 r.

Św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Jana na pamiątkę urodzin.

18.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Gerarda, dla + matki w kolejną r. śmierci, dla + ojca, teściów, + bratowej, bratanka Andrzeja i + z pokr., oraz o zdrowie i bł. Boże.
15.08.2020 r.

Uroczystość Wniebowzięcia

Najświętszej

Maryi

Panny

Za + męża Stanisława w 14-tą r. śmierci, ++ rodziców i teściów i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodz.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Emila w 10-tą r. śmierci, dla + mamy Marii i ++ z rodziny

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla Karola z ok. 20-tej r. urodzin, oraz dla wszystkich sierpniowych solenizantów.

15.00 J Do NSPJ i MB z podz. za otrzymane laski i z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże dla Klary z okazji 90-tej r. ur.
16.08.2020 r.

XX zwykła

Za ++ rodz. Lidię i Mariana Radzioch, ++ Reginę i Konrada Baron i ++ z rodzin Radzioch i Baron.

– Za + matkę Annę w 24-tą r. śmierci, + ojca i ++ z rodz., oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

– Za + ojca i męża Norberta o dar życia wiecznego w Panu

– Do Mił. B. o dar życia w. dla + syna Andrzeja, ++ rodz. z obu stron i ++ z pokr. oraz o dar zdrowia i bł. B. w rodz..

– Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Stefana w 18-tą r. śmierci, + matki Gertrudy i ++ z pokr.

14.00   P Msza św. odpustowa ku czci św. Maksymiliana Kolbego w  Panoszowie w intencji żyjących i zmarłych  Parafian.

Tradycyjnie już miesiąc sierpień to miesiąc trzeźwości.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby remontowe naszej parafii

W czwartek (13.08) o godz. 18.00 w kościele parafialnym nabożeństwo  fatimskie

W Uroczystość Wniebowzięcia NMP po Mszach św. tradycyjne święcenie ziół i kwiatów ku  czci Matki Bożej .

W niedzielę 16 sierpnia odpust ku czci św. Maksymiliana Marii Kolbego w Panoszowie, Msza św. odpustowa o godz. o godz. 14.00.

Od 15 do 17. sierpnia uroczystości odpustowe ku czci św. Rocha w Grodzisku k. Olesna. ( Program obchodów na plakatach ).

15 i 16 sierpnia w Sanktuarium św. Jacka w Kamieniu Śl. uroczystości odpustowe ku czci św. Jacka Patrona naszej Diecezji. Sumie odpustowej o godz. 11.00 przewodniczyć będzie ks. abp Alfons Nossol.

Od 18 września stowarzyszenie  „Pro Missio” przeprowadzi kolejną zbiórkę elektrośmieci w naszej parafii z której dochód posłuży wsparciu  misjonarzy.

W związku z pandemią koronawirusa obowiązuje w kościele noszenie masek zakrywających usta i nos, a wraz z narastającą liczbą zachorowań  sprawa staje się coraz bardziej obowiązkowa.