/ Sierpień 4, 2020/ Ogłoszenia parafialne

02.08.2020 r.

XVIII zwykła

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodz. z okazji urodzin.

9.30 PiP – Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Alfreda na pamiątkę jego urodzin.

– Do Mił. B. i MB Miłosiernej o dar nieba dla + żony i matki Anny, rodz. z obu stron,++ z rodz. i dusze op.

11.00 PiP –  Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca i dziadka Jana

w 7-mą r. śmierci, dla + matki Marii i ++ z rodz., oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

–  Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże  dla Ireny Świerc okazji 90-tej r. urodzin, oraz o bł. Boże dla całej rodziny.

03.08.2020 r.  Poniedziałek

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. i Boże z okazji 70-tej r. urodzin Eugeniusza i 40-tej r. małżeństwa, a zwłaszcza z prośbą o szczęśliwy przebieg operacji i dar zdrowia na dalsze lata życia.
04.08.2020 r.

Św. Jana Marii Vianeya  kapłana.

Do Bożej Op. i MB o zdrowie , Bożą opiekę i bł. dla Benedykta z okazji ur., oraz o bł. Boże dla całej rodziny.
18.00 PiP Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + ojca Ernesta w  r. śmierci, dla + matki Agnieszki i dla + męża Zygmunta.
05.08.2020 r.

Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców  z obu stron, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodz..
06.08.2020 r.

Czwartek  Przemienienie Pańskie

O powołania kapłańskie i zakonne

18.00 PiP Do Mił. B. i MB Miłosiernej o dar życia w. dla + Emilii Wróbel w 10-tą r. śm., oraz za + męża, ++ jej rodziców, rodzeństwo i pokr.
07.08.2020 r.

7.00 J W int. Parafian

18.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Henryka na pamiątkę ur, oraz o bł. B. i zdrowie w rodzinie.
08.08.2020 r.

Św. Dominika

kapłana

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze z okazji 50-tej r. ur. Beaty Brzezina, oraz o zdrowie i bł. B. w rodzinie.

18.00 J – Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + Ewy Kukuła w 5-tą rocznicę śmierci.

– Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + męża i ojca Janisława w 3-cią r. śm., oraz o zdrowie i bł. Boże.

09.08.2020 r.

XIX zwykła

Do  Mił. Bożego o dar życia w. dla + męża i ojca Alfonsa w 3-cią r. śmierci.

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. i opiekę Bożą dla Dariusza i wnuczki Mai z ok. ich urodzin.

11.00 PiP Do Bożej Op. i MBNP  z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie, oraz rodzinach córek i syna.

Tradycyjnie już w naszym Kościele sierpień to miesiąc trzeźwości.

Dzisiaj w niedzielę można zyskać Odpust Porcjunkuli związany z kościołem Matki Bożej Anielskiej z Porcjunkuli, odpust ten można zyskać pod zwykłymi warunkami w każdym kościele parafialnym.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby diecezji i seminarium

W  tym tygodniu przypadają 1-wszy czwartek i  piątek  miesiąca.

W 1-wszy czwartek od godz. 17 do 18.00 w kościele parafialnym „Godzina święta” z modlitwą w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych, oraz modlitwą za młode pokolenie .

W 1-wszy piątek nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa Po porannej i po wieczornej  Mszy św.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby remontowe naszej parafii

W kościołach i placach przykościelnych obowiązuje noszenie masek zakrywających usta  i nos.