/ Kwiecień 10, 2022/ Ogłoszenia parafialne

10.04.2022 r.

Palmowa, czyli Męki Pańskiej

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, bł. Boże w rodzinie, oraz za ++ z rodziny.

Do Mił. B. o dar życia w.  dla + ojca Tadeusza na pamiątkę urodzin dla + matki Janiny i brata Jerzego i wujka Stefana.

PiP – Do Mił. B. o dar życia w.  dla + ojca Pawła w 37-mą r. śm., matki Anny, brata Jana, ++ teściów i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże w całej rodzinie.

– Do Mił. B. o dar życia w.  dla + męża Jana Lesik w 2-gą r. śmierci, dla  córki Krystyny, brata Jana, szwagra Jana i dla wszystkich ++ z rodziny z obu stron.

11.04.2022 r.

Wielki Poniedziałek

Do Mił. B. o dar życia w. dla + matki Agnieszki, ojca Karla, męża, teściów, sióstr, braci, szwagierek, szwagrów i ++ z rodz.

Pogrzeb + Zofii Gadowskiej

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża, ojca i Ernesta w 14-tą  r. śmierci, ++ z rodzin Wiechoczek i Janik oraz z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
12.04.2022 r.

Wielki

Do Bożej Op. i MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, bł. Boże w całej rodzinie

z okazji 70-tej r. urodzin Urszuli.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + mamy Marianny Radzioch na pamiątkę urodzin i dla ++ ojców Piotra i Wiktora i  ++  z rodz.
13.04.2022 r.

Wielka

Do MB Fatimskiej w int. Róż Różańcowych rodziców modlących się za swoje dzieci.

Do Mił. B. o dar życia w dla + Janiny Borowskiej w 30-ty dzień po śmierci.

J Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, bł. Boże w rodzinie, oraz za żonę Irmgardę na pamiątkę ur., za  ++ rodziców z obu stron, ++ z pokr i dusze op.
14.04.2022 r.

Liturgia Wielkiego Czwartku.
15.04.2022 r.

PiP Liturgia Wielkiego Piątku.
16.04.2022 r.

Wielka Sobota

Liturgia Wielkiej Soboty.
17.04.2022 r.

Niedziela Wielkanocna

Do Mił. B. o dar życia w. dla  + matki Marii Dyla w 30- tą r. śmierci, ojca i ++ z rodziny.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o  bł. Boże i zdrowie dla Zuzanny w 15-tą r. ur. i dla rodziny.

11.00 PiP Do Chr. Zmartwychwstałego z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla Jana Koza z okazji 75 r. urodzin, oraz za + żonę Krystynę i brata Wiktora.
18.04.2022 r.

Poniedziałek Wielkanocny

Do Mił. B. o dar życia w. dla  + Wiktora Kik w 6-tą r. śmierci. i na pamiątkę ur., dla + syna Georga, dla + prawnuczki Judith, ++ rodz. i rodzeństwa z obu stron, oraz bł. Boże w rodzinie.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze  zdrowie, bł. Boże z okazji 85-tej r. urodzin, oraz za + męża i wnuczkę.

11.00 PiP Do Bożej Op. i MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, bł. Boże dla Jerzego Strzody z okazji 95-tej r. urodzin.

Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy okres Wielkiego Tygodnia.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest dla ks. Rekolekcjonisty.

Nabożeństwo Gorzkich żali dzisiaj o godz. 15.00 w kościele PiP.

Sakrament Pokuty w poniedziałek, wtorek i środę pół godziny przed poranną Mszą św. po niej, a wieczorem od godz. 17.00, oraz po Mszy św. wieczornej.

Od czwartku rano od 7.00 do 8.00 w kościele św. Jana, a wieczorem od godz. 17.00 do 18.00 w kościele parafialnym, oraz po liturgii wieczornej – dopóki będą chętni.

Od  Wielkiego Czwartku liturgia wieczorna w kościele parafialnym.

W Wielki Czwartek o godz. 18.00 Msza św. Wieczerzy Pańskiej, a po niej przeniesienie Pana Jezusa do Ciemnicy i adoracja do godz. 21.00.

W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły i abstynencja, dobrze by było podjąć go w duchu w pokuty o pokój dla Ukrainy.

O godz. 10.00 w kościele parafialnym nabożeństwo Drogi krzyżowej.

O godz. 15.00  w kościele PiP  nowenna do Bożego Miłosierdzia.

O godz. 18.00 Liturgia Męki Pańskiej z udzielaniem Komunii św., a po liturgii przeniesienie Pana Jezusa do Bożego Grobu i adoracja do 21.00

W Wielką Sobotę święcenie pokarmów:  w kościele św. Jana o godz. 11.00 i 11.30, a w kościele parafialnym o godz.12.00.

Po święceniu pokarmów adoracja przy Bożym Grobie.

O godz. 15.00 w kościele PiP nowenna do Bożego Miłosierdzia

Liturgia Wigilii Paschalnej rozpocznie się o godz. 21.00 tradycyjnie kończyła by się procesja, ale ze względu na pandemię zakończy się hymnem „ Te Deum” i błogosławieństwem sakramentalnym.

W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego kolekta na potrzeby remontowe

W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego o godz.15.00 w kościele PiP nowenna do Bożego Miłosierdzia, przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego.