/ Kwiecień 18, 2022/ Ogłoszenia parafialne

17.04.2021 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla  + matki Marii Dyla w 30- tą r. śmierci, ojca i ++ z rodziny.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze bł. Boże i zdrowie dla Zuzanny w 15-tą r. ur. i dla rodz.

11.00 PiP Do Chr. Zmartwychwstałego z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla Jana Koza z okazji 75 r. urodzin, oraz za + żonę Krystynę i brata Wiktora.
18.04.2021 r.  Poniedziałek

Wielkanocny

Do Mił. B. o dar życia w. dla  + Wiktora Kik w 6-tą r. śmierci. i na pamiątkę ur., dla + syna Georga, dla + prawnuczki Judith, ++ rodz. i rodzeństwa z obu stron, oraz bł. Boże w rodzinie.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze  zdrowie, bł. Boże z okazji 85-tej r. urodzin, oraz za + męża i wnuczkę.

Do Bożej Op. i MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, bł. Boże dla Jerzego Strzody z okazji 95-tej r. urodzin.
19.04.2021 r.

Wtorek w Oktawie

Wielkanocy

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, bł. Boże, oraz za + męża Reinholda i siostrę Helenę.

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców i rodzeństwa, wnuka Daniela, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie
20.04.2021 r.

Środa w Oktawie

Wielkanocy

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Erwina w r. śmierci, dla ++ rodziców, teściów i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, bł. Boże w rodzinie, oraz o dar życia w dla ++ z rodz.
21.04.2021 r.

Czwartek w Oktawie

Wielkanocy

Msza św. pogrzebowa + Wiesława Włóki.

18.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla + matki Łucji w 15-tą r. śm., ojca Karola, teścia Pawła, szwagra Jana i wszystkich ++ z rodziny
22.04.2021 r.

Piątek w Oktawie

Wielkanocy

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Stefana Szeląg w 30-ty dzień po śmierci.

Nawiedzenie Figury św. Michała Archanioła z Gargano

Przywitania Figury przed kościołem parafialnym.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + matki Łucji w kolejna r. śm., + ojca Kazimierza i ++ z rodziny.
23.04.2021 r.

Sobota w Oktawie

Do Mił. B. o dar życia w. dla + szwagra Huberta w 1-wszą r. śm

Do Bożej Op. i MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, bł. Boże dla Eryki Sławińskiej w 80-tą r. ur.

Do Mił. B. o dar życia w.  dla + Jana Ploszczonka w 1-wsza r. po śmierci.

–  Msza św. z modlitwą o uzdrowienie.

–  Do Bożej Op. i MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, bł. Boże dla mamy z okazji urodzin.

24.04.2021 r.

II Niedziela Wielkanocna, czyli Miłosierdzia Bożego

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, zwłaszcza dla ojca Jana o laski potrzebne do zbawienia i  bł. Boże dla całej rodziny, a także za + Anny i ++ z rodziny.

Do Mił. B. o dar życia w.  dla + męża Jerzego w kolejną roczn. śmierci, dla rodziców Reginy i Stanisława, teściów :  Janiny i Tadeusza i dla ++ z rodziny.

Do Mił. B. o dar życia w.  dla + syna Sebastiana Lesik i + ojca Alojzego.

14.00 P Do Mił. B. o dar życia w.  dla + Zdzisława Czaja w 1-wszą r. śmierci – od siostry Renaty.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Przez cały tydzień przeżywamy Oktawę Wielkiej Nocy.

Codziennie aż do czwartku od godz. 17.30 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i nowenna do Miłosierdzia Bożego.

Kolekta Przyszłej niedzieli przeznaczona jest dla O. Michalitów, a przed kościołem zbiórka na potrzeby Diecezjalnego Caritasu.

Program Nawiedzenie Figury Św. Michała Archanioła  z Cudownej Groty Objawień na Górze Gargano w Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła w Sierakowie Śląskim

PIĄTEK 22 kwietnia 2022

17.30 – Nabożeństwo oczekiwania.

18.00 – Powitanie  i Msza św. na rozpoczęcie nawiedzenia.

19.30 – Czas osobistej modlitwy.

21.00 – Wieczór ze św. Michałem Archaniołem w godzinie Apelu Jasnogórskiego.

SOBOTA 23 kwietnia 2022

8.30 – Koronka do św. Michała Archanioła i dziewięciu chórów anielskich.

9.00 – Msza św. dla chorych i starszych z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych oraz indywidualnym błogosławieństwem z racji nawiedzenia.

15.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu (Koronka do Miłosierdzia Bożego i modlitwy przez przyczynę św. Michała Archanioła).

18.00 – Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów z modlitwą wstawienniczą przed Najświętszym Sakramentem.

21.00 – Wieczór ze św. Michałem Archaniołem w godzinie Apelu Jasnogórskim.

NIEDZIELA 24 kwietnia 2022

8.00 – Msza św. z Aktem Poświęcenia się św. Michałowi Archaniołowi.

9.30 – Msza św. z Aktem Poświęcenia się św. Michałowi Archaniołowi.

11.00 – Msza św. Pożegnania z Aktem Zawierzenia Parafii św. Michałowi Archaniołowi.