/ Czerwiec 9, 2019/ Ogłoszenia parafialne

Uroczystość

Zesłania

Ducha Świętego

Do NSPJ z podz. za  otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

Do  Mił. B. o dar życia wiecznego w 10-tą r. śmierci żony, mamy i babci Hildegardy Gbur,  dla + syna i brata Norberta i wszystkich ++ z rodziny, oaz o zdrowie i bł. Boże w rodz.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za  otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże w rodzinie, oraz za ++ brata,

rodziców, teściów, 2 szwagrów i ++ z rodziny.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie w rodzinie z ok. 82 r, urodzin Alfreda Barakowskiego, 60-tej r. pożycia małżeńskiego Marii i Alfreda, oraz za ++ rodziców Pawła i Karoliny, wnuczki Marzeny i ++ teściów Pauliny i Piotra Kozala.

10.06.2019 r.

NMP Matki Kościoła

Do  Bożej Op. i MBNP z prośbą o dar zdrowia dla Henryka

18.00 J Za + męża Tomasza Sojki i ++ z rodziny

11.06.2019 r.

Św. Barnaby Apostoła

W int.  Parafian

18.00 J Za + męża Norberta w 10-tą   r. śmierci, ++ rodziców Agnieszkę i Karola, teściów Agnieszkę i Pawła, siostry, braci, szwagierki, szwagrów i ++ z rodziny

12.06.2019 r.

Do Mił. B. za + bpa Wacława Wyciska i Jana Bagińskiego w 56 roczn.. przyjęcia Sakramentu  Bierzmowania, oraz w intencji 352 bierzmowanych w 1963 roku.
18.00 J Do Mił. Bożego o dar życia w. dla +ojca Piotra Radzioch na pamiątkę urodzin, oraz za +  mamę Mariannę i ++ z rodziny.

13.06.2019 r.

Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

Za + matkę Leokadię Strzelczyk w 32 r. śm., + ojca i pokr.

18.00 PiP Nabożeństwo Fatimskie

14.06.2019 r.

Bł. Michała Kozala biskupa i męczennika

Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00 J Za + ojca Nikodema i szwagra Marka w 27 r. ich śm. + matkę Martę, męża Tadeusza , zięcia Ernesta, babcię Jadwigę i ++ z rodz., o dar życia w., oraz o zdrowie i bł, B

15.06.2019 r.

Do  Mił. B. za + Janusza Garusa w 3-cią r. śmierci.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże dla Kingi i Michała w 1-wszą r. ślubu, oraz o zdrowie i opiekę Bożą  dla syna Mikołaja

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + męża  i ojca, ++ rodziców, teściów, szwagra i 2 braci, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodz.
16.06.2019 r.

Uroczystość

Najświętszej

Trójcy

Do  Mił. B. za +  matkę Gertrudę w 6-tą r. śm.

+ ojca, ++ braci, + Stanisława i  ++ z rodziny.

Do Bożej Op. i MBNP z  podz. za otrzymane z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże w rodzinie z okazji 55-tej rocznicy pożycia małżeńskiego Urszuli i Gintra  Kosytorz.

Do Bożej Op.  z  podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie,  i bł. Boże w rodz. z ok.35 r. ślubu Marii i Piotra.

Dzisiaj  obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

kolekta przeznaczona jest na potrzeby remontowe naszej Parafii.

Nabożeństwo czerwcowe  dzisiaj w niedzielę  o godz. 15.00 w kościele parafialnym.

Jutro w Święto NMP Matki Kościoła diecezjalny dzień modlitw o Błogosławieństwo w pracy, dla naszego rejon duszpasterskiego

Msza św. w kościele św. Anny w Oleśnie o godz. 10.00

Okazja do przyjęcia Sakramentu Pokuty przed każdą Mszą św.

W  czwartek  od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do przyjęcia sakramentu pokuty

W sobotę wyjazd do Zakopanego z Panoszowa o godz. 4.30  sprzed kaplicy, natomiast z Sierakowa Śl. o godz. 4.45, sprzed budynki Straży.

W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Najświętszej Trójcy. Odpust w Ciasnej

Przed kościołem zbiórka „do Puszek” na Wydział Teologiczny w Opolu