/ Marzec 12, 2024/ Ogłoszenia parafialne

10.03.2024 r.

IV Wielkiego Postu

Do Mił. B. o dar życia w. dla  +  Krzysztofa Brzezina na okoliczność śmierci i pogrzebu – od rodz. Sznurków, Nowaków i Wierzbickich.

Do Mił. B. o dar życia w. dla  +  męża Pawła, teściów Agnieszki i Tomasza Ochman, ++ rodziców Marty i Antoniego Grabińskich, ++ szwagierek, szwagrów  i dziadków z obu stron.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Heleny Obruśnik w 20-tą

r. śmierci, dla + Roberta Obruśnik i dla ++ z rodziny.

11.03.2024 r.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla  + męża i ojca Henryka Huć w 13-tą r. śmierci, oraz dla ++ z rodziny z obu stron.
12.03.2024 r.

7.00 K W int. Parafian.

Do Mił. B. o dar życia w. dla  ++ rodziców Marty i Piotra, brata Edmunda, bratanicę Lidkę, ++ dziadków i wszystkich ++ z pokr.
13.03.2024 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla  + męża Wiktora.

Kurowskiego w 5-tą r. śm. siostry Marysi i ++ z rodziny.

J Do Mił. B. o dar życia w.  dla ++ ojca Horsta Jochem na pamiątkę ur., matki Gertrudy, teścia Wernera Blozik i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
14.03.2024 r.

K

Do Mił. B. o dar życia w. dla + syna Artura na pamiątkę urodzin i dla dusz opuszczonych.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + mamy, Janiny Borowskiej w 2-gą r. śm. + ojca Karola, braci i dziadków, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
15.03.2024 r.

7.00 K Za ++ kapłanów.

Do Mił. B. o dar życia w. dla  męża i ojca Jana Wróbel, rodziców z obu stron, 4 braci, 2 sióstr, szwagierki, szwagrów i ++ z rodziny.
16.03.2024 r.

K

W int. Modlitewnej Wspólnoty św. Józefa.

.

Do Mił. B. o dar życia w. dla  + Józefa Matyja w 30-ty dzień po śmierci
  18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża ojca i dziadka Leona Razik w 2-gą r. śmierci, dla ++ rodziców z obu stron i ++ z rodziny.
17.03.2024 r.

V Wielkiego Postu

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców ++ z rodziny i pokr., o zdrowie i bł. w rodz., oraz za + wnuka Daniela na pamiątkę urodzin.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Zbigniewa Konopskiego na pamiątkę urodzin i imienin

Do Bożej Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze opiekę zdrowie i bł. Boże dla zawodników, działaczy i sympatyków LKS-u, oraz za zmarłych z tej wspólnoty.

12.00 PiP Msza św. chrzcielna Filipa Jureczko z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże dla niego, rodziców i chrzestnych.

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby remontowe naszej parafii.

Dzisiaj po południu o godz. 15.00 w kościele parafialnym Nabożeństwo Gorzkich żali.

Jutro po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Charbela.

Nabożeństwo drogi krzyżowej dla dzieci we wtorek o godz. 17.30 w kościele św. Jana.

W czwartek od godz.17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu”.

Nabożeństwo drogi krzyżowej dla dorosłych w piątek o godz. 17.30 w kościele św. Jana.

W piątek w Borkach Wielkich spotkanie dla młodzieży.

W przyszłą niedzielę kolekta na konserwację zabytków naszej Diecezji.