/ Marzec 18, 2024/ Ogłoszenia parafialne

17.03.2024 r.

V Wielkiego Postu

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców ++ z rodziny i pokr., o zdrowie i bł. w rodz., oraz za + wnuka Daniela na pamiątkę urodzin.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Zbigniewa Konopskiego na pamiątkę urodzin i imienin

Do Bożej Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze opiekę zdrowie i bł. Boże dla zawodników, działaczy i sympatyków LKS-u, oraz za zmarłych z tej wspólnoty.

Msza św. chrzcielna Filipa Jureczko z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże dla niego, rodziców i chrzestnych.
18.03.2024 r.

K

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze opiekę zdrowie i bł. Boże dla Rafała w 40-tą r. ur.

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców: Anny i Franciszka Huć, dla + brata Józefa, ++ teściów, szwagrów, dziadków i pokr. z obu str.
19.03.2024 r.

K

Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP

W int. Sióstr.

Do Bożej Op. i MBNP i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże z okazji imienin dla męża i całej rodziny.
20.03.2024 r.

18.00 J Do Bożej Op. i MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, bł. Boże dla Klaudii z okazji urodzin, oraz za + babcię Martę.
21.03.2024 r.

Za ++ kapłanów.

W int. Wspólnoty Dziennego Domu Seniora.

18.00 PiP – Do Mił. B. o dar życia w. dla + cioci Agnieszki w kolejną r. śmierci i mamy Eryki na pamiątkę urodzin.

– Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców Reginy i Stanisława w kolejną r. śmierci, dla + matki Magdaleny, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

22.03.2024 r.

8.00 J W int. Parafian.

– Do Mił. B. o dar życia w. dla + mamy Marii w 18-tą r. śmierci. dla + ojca Jana i ++ z rodziny.

– Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Norberta.

23.03.2024 r.

Msza św. w int. chorych i cierpiących.

18.00 PiP – Do Mił. B. o dar życia w. dla + Marty na pamiątkę urodzin, ++ z rodziny z  obu stron, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodz.

– Do Mił. B. o dar życia w. dla + teściowej Anny, teścia Antoniego, żony Marii, dla ++ rodziców i dziadków.

24.03.2024 r.

Palmowa,

czyli

Męki Pańskiej

Do Mił. B. o dar życia w. dla + mamy Teresy w kolejną  r. śmierci, dla + ojca Józefa, dziadków i ++ z rodziny.

Do Mił. B. o dar życia w. dla  ++ rodziców Józefa i Heleny, ++ dziadków i ++ z rodzin Skorupa i Sowka.

PiP – Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Rudolfa, rodziców: Gertrudę i Pawła Jośko, Marię i Augustyna Halemba i ++ z rodziny.

– Do Mił. B. o dar życia w. dla + matki Gertrudy w 16-tą r. śmierci, dla + ojca Stefana i ++ z rodziny.

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest  na konserwację zabytków naszej Diecezji.

Dzisiaj po południu o godz. 15.00 w kościele parafialnym Nabożeństwo Gorzkich żali.

Jutro po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Charbela.

Nabożeństwo drogi krzyżowej dla dorosłych w piątek o godz. 17.30 w kościele św. Jana.

.

Od czwartku (21 marca) odbędą się rekolekcje parafialne, które poprowadzi  O. Kacper Nowakowski franciszkanin z Kłodzka.

Msze św. poranne z nauką rekolekcyjną w czwartek i piątek będą odprawiane w kościele św. Jana o godz. 8.00.

Msze św. wieczorne z naukami rekolekcyjnymi będą odprawiane w kościele parafialnym o godz. 18.00. Po Mszy św. wieczornej w czwartek nauka stanowa dla kobiet, a w piątek po Mszy św. wieczornej  dla mężczyzn.

Przed Mszą św. wieczorną w czwartek, piątek i sobotę od 17.00 do 18.00 w kościele parafialnym  okazja do przyjęcia Sakramentu Pokuty.

Dzieci maja swoje  rekolekcyjne spotkania w ramach zajęć szkolnych.

W sobotę w  kościele św. Jana o godz. 10.00 Msza św. dla chorych z  możliwością przyjęcia Sakramentu Namaszczenia chorych.

W sobotę Msza św. wieczorna z Niedzieli Palmowej w kościele PiP o godz. 18.00. , a po Mszy św. spotkanie dla młodzieży.

W sobotę 23 marca od godz. 9.00 sprzątanie terenu wokół kościoła parafialnego , do sprzątania zaprasza się mieszkańców z Sierakowa Śl.

Kolekta w Niedzielę Palmową przeznaczona jest dla O. Rekolekcjonisty, przed kościołem zbiórka na kwiaty do Bożego Grobu.