/ Marzec 3, 2024/ Ogłoszenia parafialne

03.03.2024 r.

III Wielkiego Postu

Do Mił. B. o dar życia w. dla  + Janinę w kolejną r. śm., ++ rodziców z obu stron,  siostrzenicy Krystyny, braci: Piotra, Jana i Stanisława i por. z obu stron i dusze op.

Do Mił. B. o dar życia w. dla  + męża i ojca Rudolfa w 11-tą r. śm., ++ rodz. z obu str. i  ++ z rodz., oraz o zdrowie i bł. Boże w  rodzinie.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + żony i matki Małgorzaty Dragon, dla + ojca Romana, dla ++ teściów Pawła i Róży Jurczok z córką Anielą i ++ z pokr.

J Do Bożej Op., MBNP  z podziękowaniem. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze bł. Boże i zdrowie dla Marii w

80-tą r. urodzin.

04.03.2024 r.

Św. Kazimierza Królewicza

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców: Antoniego i Elżbiety, Wacława i Marianny,  dla ++ sióstr, braci, szwagierki, szwagrów,  dla ++ z rodziny i dusz opuszcz.
05.03.2024 r.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Czesława na pamiątkę urodzin i dla ++ z rodziny.
06.03.2024 r.

7.00 K

W int. Sióstr.

J Do Mił. B. o dar życia w. dla  + męża Jerzego w kolejną r. śmierci, dla ++ rodziców z obu stron i ++ z rodziny.
07.03.2024 r.

O powołania kapłańskie i zakonne.

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców z obu stron, dziadków + męża Jerzego, cioci Józefy, szwagra Jana, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

08.03.2024 r.

15.00 P Do Bożej Op. i MBNP w int. kobiet z Panoszowa.

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców : Zofii i Juliusza, Gertrudy i Józefa, oraz ++ z rodzin: Pawlik, Nowak i Jurczok.
09.03.2024 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla  +  męża Antoniego Wodarczyk w 1-wsza r. śm., dla ++ rodziców z obu stro, rodzeństwa i pokr.

Do Bożej Op. i MBNP w int. kobiet naszej Parafii – od Koła Gospodyń Wiejskich.

18.00 J Do Mił. B. za + matkę Teresę Dragon w 27-mą r. śm., dla + ojca, braci: Herberta i Jerzego – o spokój ich dusz.
10.03.2024 r.

IV Wielkiego Postu

Do Mił. B. o dar życia w. dla  +  Krzysztofa Brzezina na okoliczność śmierci i pogrzebu – od rodz. Sznurków, Nowaków i Wierzbickich.

Do Mił. B. o dar życia w. dla  +  męża Pawła, teściów Agnieszki i Tomasza Ochman, ++ rodziców Marty i Antoniego Grabińskich, ++ szwagierek, szwagrów  i dziadków z obu stron.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Heleny Obruśnik w 20-tą

r. śmierci, dla + Roberta Obruśnik i dla ++ z rodziny.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona na potrzeby naszej Diecezji.

Przed kościołem zbiórka „do puszek” na działalność misyjną Kościoła  „ ad Gentes”.

Dzisiaj po południu o godz. 15.00 w kościele parafialnym Nabożeństwo Gorzkich żali.

Jutro po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Charbela.

Nabożeństwo drogi krzyżowej dla dzieci we wtorek o godz. 17.30 w kościele św. Jana.

W tym tygodniu przypada 1-wszy czwartek miesiąca od godz.17.00 do 18.00 „Godzina święta”.

Nabożeństwo drogi krzyżowej dla dorosłych w piątek o godz. 17.30 w kościele św. Jana.

W ramach jałmużny wielkopostnej do nabycia przy drzwiach   kościoła skarbonki Diecezjalnego Caritasu.