/ Listopad 13, 2023/ Ogłoszenia parafialne

12.11.2023 r.

XXXII zwykła

Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Jana Dyla w

18-tą r. śmierci, dla matki Marii i ++ z rodziny, oraz o zdrowie dla męża i całej rodziny.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i  z prośbą o zdrowie i bł. Boże w 70-tą r. urodzin Jana, o powrót do zdrowia dla syna, oraz o zdrowie i bł. Boże w całej rodzinie.

11.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców Piotra i Gertrudy, Józefa i Agnieszki, brata Eryka, siostry Krystyny i ++ z rodz.
13.11.2023 r.

Św. Pierwszych

Męczenników  Polskich

7.00 J Do Mił. B. za ++ zalecanych w wypominkach

Do Mił. B. o dar życia w. dla rodz. Józefa i Feliksy Smolin, Antoniego i Emilii Wodarczyk, męża Antoniego  dla ++  rodzeństwa i pokr. z rodz.: Smolin , Wodarczyk i dusz op.
14.11.2023 r.

Wtorek Bł. Marii Luizy Merkert, dziewicy.

K

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Wiktora, syna Georga, prawnuczki Judith, dla ++ rodziców, rodzeństwa z obu str.

oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

Do Mił. B. za + matkę Anielę w 20-tą r. śmierci,  + ojca Józefa,, teściów, 2 szwagrów, siostrzenicę Sylwię i ++ z pokr., oraz o zdrowie i bł. B. w rodz.
15.11.2023 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodz., teściów i rodzeństwa

J Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodz: Zofii i Piotra, oraz rodzeństwa Gertrudy i Jerzego.
16.11.2023 r.

Rocznica Poświęcenia Katedry w Opolu

Do Mił. B. za ++ zalecanych w wypominkach

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Horsta Kaleja w 1-wszą r. śmierci, dla + mamy Irmgardy, kuzyna Józefa, dla ++ wujków Karola i Bernarda i dla ++ z rodziny.
17.11.2023 r.

Św. Elżbiety Węgierskiej

Do Mił. B. i MBNP o dar życia w. dla + matki Marii w kolejną r. śmierci, dla ++ rodz. Gertrudy i Tomasza i dla

++ z pokr. z obu stron.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i  z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże dla córki Gabrieli, wnuczki Julii, brata Georga z ok. urodzin, oraz o dar życia w. dla ++  rodziców: Doroty i Reinholda Jurczok.
18.11.2023 r.

Bł. Karoliny Kózkówny dziewicy i męczennicy

Do Bożej Op. i MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski i  z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie w 25-tą r. ślubu Gabrieli i Jana Ochmann.

Do św. Anioła Stróża w int. Franciszka Obst w 1-wszą r. urodzin z prośbą o opiekę, zdrowie i bł. Boże.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Jana Janik w 4-tą r. śmierci i ++ z rodzin: Janik i Wręczycki.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Eryka  r. śmierci, dla + mamy Marii, rodz. Waleski i Jerzego i  pokr.
19.11.2023 r.

XXXIII zwykła

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Janusza Bator w

2-gą r. śmierci.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i  z prośbą o zdrowie i bł. B. w rodz. w r. ślubu.

PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodz.: Hildegardy i Alojzego Sklorz ich syna Alfreda, ++ dziadków z obu str.i ++ z rodz.

12.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla + Henryka Ceglarek w

1-wszą r. śmierci.

Dzisiejsza  niedziela obchodzona jest jako XV dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym w tym roku w sposób szczególny chcemy wesprzeć mieszkańców Bliskiego Wschodu.

Dzisiejsza  kolekta przeznaczona jest na potrzeby remontowe naszej parafii.

Przed kościołem zbiórka „ do puszek” na potrzeby tego cierpiącego rejonu.

Dzisiaj w niedzielę o godz. 15:00 w kościele parafialnym różaniec za zmarłych zalecanych w wypominkach.

W tygodniu będziemy odmawiać różaniec za zmarłych zalecanych w wypominkach we wtorki i piątki w kościele św. Jana o godz. 17.30.

W czwartek od godz. 17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

W piątek w Łowoszowie o godz. 19.30 spotkanie dla młodzieży.

W przyszłą  niedzielę, z ustanowienia papieża Franciszka, będziemy obchodzić VI Światowy Dzień Ubogich pod hasłem: „nie odwracaj twarzy od żadnego biedaka”.