/ Listopad 5, 2023/ Ogłoszenia parafialne

05.11.2023 r.

XXXI zwykła

Do Mił. B. o dar życia w. dla + syna Andrzeja i ++ z rodz.

Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + ojca Tadeusza w kolejną r. śmierci, mamy Janiny, brata Jerzego, wujka Stefana  i ++ z całej rodziny.

PiP Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + męża, ojca i dziadka Jerzego Werner w 3-cią r. śmierci, ++ z rodz., oraz o zdrowie i bł. Boże  w rodzinie.
06.11.2023 r.

Do Mił. Bożego o dar życia w. dla męża Leona Fiirguth w

20-tą r. śmierci i ++ z rodziny.

Do Mił. Bożego o dar życia w. dla męża Tadeusza Borowskiego w 13-tą r. śmierci, dla ++ jego rodziców i rodzeństwa.
07.11.2023 r.

Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + męża Jana, dla ++ rodz. Gertrudy i Jana, dla ++ z rodz. i dusz w czyśćcu cierp.

Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + matki Agnieszki w

7-mą  r. śmierci, dla + ojca Huberta i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. B. rodzinie.

08.11.2023 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Eryka Strzoda w

1-wszą r. śmierci.

J Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i  z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże w rodzinie z okazji urodzin, oraz za + żonę Martę..
09.11.2023 r.

Rocznica Poświęcenia Bazyliki na Lateranie

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Ireny Gibek na okoliczność śmierci i pogrzebu od Róży Różańcowej.

18.00 J Do Mił. B. za ++ z rodziny z obu stron,  i pokrewieństwa za ++ kapłanów i siostry zakonne, które u nas pracowały, oraz dla ++ kolegów i koleżanek.
10.11.2023 r.

Św. Leona W.

Papieża

Do Mił. Bożego o dar życia w. dla męża Waldemara Ploski w 30-ty dzień po śmierci

Do Mił. B. o dar życia w.  dla + córki Sylwii w  r. śmierci,

+ męża Jerzego, matki Anieli w r. śmierci,  ojca Józefa, ++ teściów i ++ z pokr.

11.11.2023 r.

Św. Marcina, biskupa

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i  z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla Józefa Widera w 90-tą r. urodzin, oraz za ++ żony Lidię i Łucję i ++ rodz. z obu stron

Msza św. ku czci św. Marcina w int. Parafian

18.00 J Do Mił. Bożego o dar życia w. dla +  męża i ojca Jana Wróbel w kolejną r. śmierci, dla ++ rodziców z obu stron i ++ z rodziny.
12.11.2023 r.

XXXI zwykła

Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Jana Dyla w

18-tą r. śmierci, dla matki Marii i ++ z rodziny, oraz o zdrowie dla męża i całej rodziny.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i  z prośbą o zdrowie i bł. Boże w 70-tą r. urodzin Jana, o powrót do zdrowia dla syna, oraz o zdrowie i bł. Boże w całej rodzinie.

11.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców Piotra i Gertrudy, Józefa i Agnieszki, brata Eryka, siostry Krystyny i ++ z rodzin.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby Diecezji.

Nabożeństwa Różańcowe za zmarłych z wypominkami od poniedziałku (06.11) do piątku (10.11) o godz. 17:30 w kościele Św. Jana, w niedzielę o godz. 15:00 w kościele parafialnym.

W następnych tygodniach będziemy odmawiać różaniec za zmarłych zalecanych w wypominkach we wtorki i piątki o godz. 17.30 w kościele św. Jana, a w  niedziele o godz. 15.00 w kościele parafialnym.

W czwartek  9 listopada przypada Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej zwanej Matką wszystkich kościołów, od pierwszych wieków  chrześcijaństwa  jest to katedra Rzymu i papieża.

11 listopada przypada wspomnienie Św. Marcina z Tours, Msza św. z tej okazji odprawiona będzie o godz. 17.00 w kościele św. Jana, a po Mszy św. PRD i parafialny Caritas zapraszają na spotkania przy ognisku na farskim ogrodzie, ( o ile będzie sprzyjająca pogoda ).

Przyszła niedziela obchodzona jest jako XV dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym w tym roku w sposób szczególny chcemy wesprzeć mieszkańców Bliskiego Wschodu, przed kościołem zbiórka „ do puszek” na potrzeby tego cierpiącego rejonu.

W niedzielę 12 listopada kolekta przeznaczona jest na potrzeby remontowe naszej parafii.