/ Listopad 20, 2023/ Ogłoszenia parafialne

XXXIII zwykła

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Janusza Bator w

2-gą r. śmierci.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i  z prośbą o zdrowie i bł. B. w rodz. w r. ślubu.

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodz.: Hildegardy i Alojzego Sklorz ich syna Alfreda, ++ dziadków z obu str.i ++ z rodz.

12.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla + Henryka Ceglarek w

1-wszą r. śmierci.

20.11.2023 r.

Św. Rafała Kalinowskiego

Do Mił. B. o dar życia w. dla + syna Artura, siostry Danuty w kolejna r. śmierci i dla dusz op.

Do Mił. B. o dar życia w. dla +  brata Stanisława w 6-tą r. śmierci i ++ z rodziny.
21.11.2023 r.

Ofiarowanie NMP

7.00 J Za ++ polecanych w wypominkach.

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ mamy Marty i cioci Gertrudy w 24 r. śmierci, ojca  Antoniego, brata Józefa, dla + Roberta i ++ z rodziny.
22.11.2023 r.

Św. Cecylii, dz. i męczennicy

J Do Bożej Op. i MBNP w 50-tą r. ślubu Urszuli i Henryka Jurczyk z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże na dalsze lata życia dla  rodziny i dla rodzin dzieci.
23.11.2023 r.

Św. Męczenników Wietnamskich

Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Piotra na pamiątkę urodzin , dla + żony Anny i ++ z rodz.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + teściowej. Anny Huć w 4-tą r. śmierci, męża Jerzego, syna Rafała, ojca Herberta Michalik i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
24.11.2023 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Jerzego Strzoda  w 30-ty dzień po śmierci.

10.00 P Do Bożej Op. i MBNP w int. Wspólnoty Dziennego Pobytu Seniora w Panoszowie.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża, rodziców z obu stron, 3 braci, siostry, 2 szwagrów, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodz.
25.11.2023 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + matki Heleny i

+ ojca Józefa, dla ++ dziadków i ++ z rodz.: Skorupa i Sowka.

18.00 J Do Mił. Bożego o dar życia w. dla +  matki Gertrudy Jochem na pamiątkę ur. dla + ojca Horsta, teścia Wernera Blozik i ++ z rodziny, oraz z prośbą o zdrowie i bł. B. w rodzinie.
26.11.2023 r.

XXXIII zwykła

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Stanisława Gruca w kolejną r. śmierci, dla ++ rodziców z obu stron siostry, brata, dla ++ z pokr. i dusz opuszczonych.

Do Mił. B. o dar życia w. dla  + Alfreda Barakowskiego w

3-cią r. śmierci.

PiP Do Bożej Op. i MB i św. Katarzyny z podz. za otrzymane łaski i  z prośbą o dalszą opiekę zdrowie i bł. Boże  dla kolejarzy naszej parafii, ich rodzin oraz za ++ tej wspólnoty.

14.00 P Do Mił. B. i MB Miłosiernej o dar życia w. dla + matki Marii Woś w 24 r. śmierci, + ojca Brunona, brata Gerarda, teściów Heleny i Walentego,.oraz ++ z całej rodziny.

Dzisiaj w  niedzielę, z ustanowienia papieża Franciszka,   obchodzimy VII Światowy Dzień Ubogich pod hasłem: „nie odwracaj twarzy od żadnego biedaka”.

Dzisiaj w niedzielę o godz. 15:00 w kościele parafialnym różaniec za zmarłych zalecanych w wypominkach.

W poniedziałek po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Charbela.

W tygodniu będziemy odmawiać różaniec za zmarłych zalecanych w wypominkach we wtorek i środę w kościele św. Jana o godz. 17.30.

W czwartek od godz. 17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata kończącą upływający Rok liturgiczny.