/ Listopad 22, 2021/ Ogłoszenia parafialne

21.11.2021 r.

Uroczystość Jezusa Chrystusa

Króla Wszechświata

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i  z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodz. w kolejną r. ślubu Anieli i Józefa.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane laski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodz., z okazji kolejnej r. ślubu, oraz za  ++ rodz., teściów , 2 braci i 2 szwagrów.

– Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i  z prośbą o  zdrowie i bł. Boże w rodzinie w 25 r. ślubu Krystyny i Darka.

Do Bożej Op. i św. Katarzyny z podz. za otrzymane laski i z prośbą o dalszą opiekę zdrowie, otrzebne łaski i bł. Boże dla  naszych kolejarzy, ich rodzin oraz za ++ tej wspólnoty.

13.00 J Do Bożej Op. MBNP  i św. Józefa w int. Modlitewnej Grupy  św. Józefa.
22.11.2021 Poniedziałek

Św. Cecylii, dziewicy i m.

7.00 J Za ++ zalecanych w wypominkach

Do Mił. B. o dar życia w. dla + matki Marty Buczek, cioci Gertrudy Opara w 22 r. ich śmierci, ojca Antoniego, chrzestnego Karola i ++ z rodziny.
23.11.2021 r.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + brata Stanisława w 4-tą r. śmierci
24.11.2021 r.

Św. Męczenników Wietnamskich

Do Mił. B. o dar życia w. dla +ojca Piotra na pamiątkę ur., dla jego żony Anny i ++ z rodziny

J Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Jana Ploszczonka, rodziców Gertrudy i Jana, teściów Gertrudy i Karola, ++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.
25.11.2021 r.

18.00 J Do Mił. Bożego o dar życia w. dla +  matki Gertrudy Jochem na pamiątkę ur. dla + ojca Horsta, teścia Wernera Blozik i ++ z rodziny, oraz z prośbą o zdrowie i bł. Boże.
26.11.2021 r.

Do Bożej Op. i MBNP  w int. Dziecięcej Róży Różańcowej z prośbą o nowe powołania do tej Róży

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i  z prośbą o zdrowie i bł. Boże  w rodzinie, oraz za ++ rodz. Franciszka i Annę, brata Piotra, teściów Walentego i Marię z dziećmi Teodorem, Hubertem i Hildegardą.
27.11.2021 r.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i  z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże  dla Lidii Gordzielik z okazji  80-tej r. urodzin.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i  z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże  z okazji  60-tej r. ur.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + Sławka Leś w 30-ty dzień po śmierci.
28.11.2021 r.

I Niedziela

Adwentu

W pewnej int.

Do Mił. B. o dar życia w. dla  + żony, matki i babci Marty Kwak w 3-cią r. śmierci.

Do Mił. B. o dar życia w. dla  + Alfreda Barakowskiego w 1-wszą r. śmierci.

Dzisiaj w  niedzielę przed kościołem zbiórka dla migrantów.

Dzisiaj o godz. 15:00 w kościele parafialnym Nabożeństwo do Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

Nabożeństwa Różańcowe za zmarłych wspominanych w wypominkach od poniedziałku do piątku o godz. 17:30 w kościele Św. Jana.

Jutro przypada wspomnienie św. Cecylii patronki muzyki kościelnej.

Okazja do przyjęcia sakramentu pokuty przed każdą Mszą św.

We wtorek  Msza św. dla dzieci szkolnych.

Spotkania dla kandydatów do przyjęcia sakr. bierzmowania: w środę kl. VI, w czwartek kl. VII i w piątek kl. VIII.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramenty od godz. 17.00 do 18.00.

W przyszłą niedzielę II etap wyborów do PRD zgodnie ze Statutem Wyborów, każdy pełnoletni przed, albo po Mszy św. może otrzymać jedną kartę wyborczą na której zaznaczy najwyżej trzech kandydatów.

W związku z pandemią koronawirusa obowiązuje w kościele noszenie masek zakrywających usta i nos.